Dobroslav Foll

(1922-1981)

žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar; malíř, grafik, karikaturista; působil jako výtvarný redaktor několika nakladatelství, od 1955 volný výtvarník; ilustroval zejména knihy pro děti, mnohé naučného a encyklopedického charakteru (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1998, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Dobroslav Foll

    (1922-1981)

    Dobrý voják Švejk (kreslený humor)

    Položka č.: 224748

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 19:34

    tuš, papír, 23 x 16 cm, sign. LD Foll, pasparta, provenience: pozůstalost autora, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu