Bohuslav Syrový

(1903-1981)

  • Bohuslav Syrový

    (1903-1981)

    Chrám sv. Mikuláše v létě

    Položka č.: 243426

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:38

    litografie, 1948, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD B. Syrový 48, 75/350, při okrajích mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze, poté soukromý žák K. Mináře

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohuslav Syrový

    (1903-1981)

    Na náměstí

    Položka č.: 189246

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:15

    litografie, 1943, 34 x 27 cm, sign. PD B. Syrový 43., Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze, poté soukromý žák K. Mináře

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohuslav Syrový

    (1903-1981)

    Hřbitov v zimě

    Položka č.: 189250

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 19:14

    litografie, 1943, 34 x 26,7 cm, sign. PD B. Syrový 43., Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze, poté soukromý žák K. Mináře

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)