Emil Spáčil

(1891-?)

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Potrét staříka

    Položka č.: 237835

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:41

    olej, karton, 1949, 24 x 16 cm, sign. PD Spáčil Emil 49, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Portrét muže v klobouku

    Položka č.: 133927

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2014 10:15

    tužka, papír, 1952, 29,4 x 21,7 cm, sign. PD Spáčil 19./7. 52, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu