František Kupka

(1871-1957)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Čtyři příběhy bílé a černé

    Položka č.: 236264

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 16:28

    dřevoryt, 1926, 20,2 x 14,5 cm, PD značeno razítkem Kupka , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Balada o jednom člověku a jeho radostech

    Položka č.: 235496

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2019 18:15

    bibliofilie, 1902, 29 x 21 cm, 8 ilustrací Františka Kupky, secesní dobová převazba, původní obálka vevázána, Hejda a tuček, Praha, vazba celoplátěná, 84 stran, odřené rohy desek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy,…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Amorpha

    Položka č.: 235896

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2019 18:03

    lept, 1913, 22,5 x 14,5 cm, sign. LD v tisku Kupka, PD razítko Kupka, nabízený grafický list představuje ukázku vrcholné tvorby průkopníka světové abstrakce. Výstava Františka Kupky v pařížském Grand Palais, která proběhla v loňském roce, potvrdila malířovo zařazení mezi velikány světové malby. Zobr…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Odhadní cena: 37 000 - 41 000 Kč CZK