Jaroslav Krcal

  • Jaroslav Krcal

    Položka č.: 1331

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:57

    litografie, 67 x 52 cm, sign. DU Jar. Krcal, rám, autorský tisk, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)