Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Na Kampě

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:29

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 18/44, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Bertramka (boční vchod)

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:39

    litografie, 18,7 x 11,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Před domem

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:03

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Dům v Jeruzalémě

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 14:54

    litografie, 16 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/69, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Olivovník

    Položka č.: 4175

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 4168

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:26

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Lavička pod hradem

    Položka č.: 4411

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 38 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 4355

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (148 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 45,5 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.550 CZK (148 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama Prahy

    Položka č.: 4345

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Jana Reinerová

    Přístav

    Položka č.: 4191

    Vyvolávací cena: 2.850 CZK (119 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:25

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 16/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.850 CZK (119 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec ve třech pohledech

    Položka č.: 4871

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 67 x 40 cm, signováno uprostřed Jana Reinerová, autorský tisk/I., lehce ohnutý levý okraj, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    V Liliové ulici

    Položka č.: 4544

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 41 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/12, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanská ulička

    Položka č.: 4543

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:24

    litografie, 37,5 x 26,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Řásnovka

    Položka č.: 18622

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 31,7 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 29/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Jana Reinerová

    Brána do zahrady

    Položka č.: 18621

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 27 x 22 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 53/55, při okrajích pokrčený papír, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada v Liberci

    Položka č.: 4872

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 08:23

    litografie, 32,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/45, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď

    Položka č.: 280830

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:14

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jana Reinerová

    Radniční schody

    Položka č.: 275077

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2024 19:44

    olej, plátno, 17,2 x 23,2 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorky Malé Strany (Sudek)

    Položka č.: 275080

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 11. 2023 18:36

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    Položka č.: 266446

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:36

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 261948

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36

  • Jana Reinerová

    Praha - Zámecké schody

    Položka č.: 244464

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:53

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Reinerová

    Ulice

    Položka č.: 259270

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:50

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jana Reinerová

    Střešovice pod sněhem

    Položka č.: 261569

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2022 18:46

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Cesta

    Položka č.: 253967

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:58

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)