Jana Reinerová (1946)
Ulice
litografie, 7,3 x 12,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk
žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
ID: 259270
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:50
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**7
Historie příhozu