Antonín Majer

(1882-1963)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Autoportrét

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:19

    suchá jehla, 15,1 x 11 cm, sign. PD A. Majer, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    K. J. Erben: Kytice z pověstí národních

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 15:00

    bibliofilie, celostr. dřevoryty, viněty a titul A. Majer, úprava K. Dyrynk, návrh vazby C. Bouda,  vydal Arthur Novák, Praha 1929, Ex. 84/350, celokož. vazba se zlac. reliéfy, zlac. ořízka,  Van Gelder, 167s., ochranné pouzdro, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Senoseč

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 03:55

    lept, 23,3 x 35,2 cm, sign. PD Ant. Majer, PD značeno v desce A.M., lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Jizera

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 11:13

    dřevoryt, 29,5 x 31,5 cm, sign. PD Ant. Majer, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na koupališti

    Položka č.: 1256

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 15:10

    litografie, 29,5 x 25 cm, sign. PD A. Majer, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Polní práce

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 12:50

    lept, 29,3 x 24,2 cm, sign. PD Ant. Majer, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Koupání

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2015 21:20

    litografie, 30,1 x 25 cm, sign. PD A. Majer, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Kytice polních květů

    Položka č.: 167

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 19:19

    akvatinta, 36 x 32 cm, sign. PD Ant Majer, rám, rám poškozen, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na poli

    Položka č.: 196141

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 10. 2019 14:05

    dřevoryt, 25 x 34,5 cm, monogr. v desce LD A.M., zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Jitro

    Položka č.: 221887

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 14:18

    lept, 24,4 x 32,2 cm, sign. PD Ant. Majer, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Česání jablek

    Položka č.: 121994

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 14:40

    dřevoryt, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Dvě ženy

    Položka č.: 139088

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 14:35

    dřevoryt, 16 x 21,1 cm, sign. PD A. Majer, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Dr. Rouček a autoportrét

    Položka č.: 198264

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 14:50

    tuš, papír, 27,8 x 21,1, cm, sign. LD Majer Antonín, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Život na vsi

    Položka č.: 208080

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2019 15:05

    dřevoryt, 29,8 x 23,1 cm, sign. PD A. Majer, při okraji mimo tisk zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)