Jaroslav Skrbek

(1888-1954)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Kokrháč z pasek

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 10:55

    olej, lepenka, 1923, 28 x 32 cm, rám, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Panajotová - pozdější choť L. Skrbka

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:51

    suchá jehla, 1914, 34 x 26 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1914, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Jan Hus dle L. Šalouna

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:50

    lept, 1920, 13,3 x 8,7 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1920, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Autoportrét

    Položka č.: 30

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:46

    lept, 1914, 15,7 x 11,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Matka na naší zahradě - Anna Skrbková

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 17:45

    lept, 1930, 33,5 x 24,5 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, DU popsáno autorem: Moje maminka Anna Skrbková doma na naší zahradě ve Vysokém nad Jizerou, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 903

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 12:00

    lept, 1916, 6,8 x 9 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Továrna ve Svárově u Tanvaldu, dějiště krvavé stávky r. 1870

    Položka č.: 235872

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:31

    akvarel, papír, 1952, 31 x 41 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1952, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Náměstí

    Položka č.: 235999

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:57

    lept, 1916, 8,7 x 7 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1916, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 231444

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:35

    lept, 1916, 30 x 24,3 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1916, rám, při okrajích mimo tisk oříznutý a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Pražské mosty

    Položka č.: 231395

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2019 16:30

    suchá jehla, 1923, 22,5 x 30,2 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1923, při okrajích mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)