František Tavík Šimon
(1877-1942)
Exlibris K.J. Obrátil
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 16:02
lept, 1913, 13,2 x 9 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Pohled na Fiesole
Položka č.: 809Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 16:00
dřevoryt, 1931, 13 x 10,1 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Nádvoří Pražského hradu se sv. Vítem
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
vernis mou (měkký kryt), 1919, 36 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresio…
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Odhadní cena: 11 000 - 14 000 Kč CZK
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Hanácké děvče
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
lept, kombinovaná technika, 35 x 26,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, značeno v desce monogr. PD, další značení v desce monogr. LD, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Sal…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Singhalky, Ceylon
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
dřevoryt, 1929, 30 x 21 cm, značeno PD ve štočku monogramem TFŠ, uvedeno pod č. 491 v soupisu grafického díla na tfsimon.com, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Oravský zámek na Slovensku
Položka č.: 281257Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 18:08
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Kroměřížský zámek
Položka č.: 281248Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 18:00
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Balady a romance
Položka č.: 280682Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 16:02
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Remeš zbytky staré brány
Položka č.: 280092Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 15:44
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Staroměstské náměstí s Týnem
Položka č.: 280091Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 15:42
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Očekávání ruských legionářů
Položka č.: 281028Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:08
lept, 1920, 13,7 x 10,2 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Pinie nad mořem
Položka č.: 280093Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:19
suchá jehla, 1935, 29,7 x 23,3 cm, sign. PD T.F. Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts