František Tavík Šimon

(1877-1942)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Exlibris K.J. Obrátil

    Položka č.: 811

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 16:02

    lept, 1913, 13,2 x 9 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pohled na Fiesole

    Položka č.: 809

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 16:00

    dřevoryt, 1931, 13 x 10,1 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Nádvoří Pražského hradu se sv. Vítem

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    vernis mou (měkký kryt), 1919, 36 x 39 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, grafik – dřevorytec, mistr leptu a mezzotinty, pedagog na Akademii výtvarných umění v Praze, zakladatel a předseda SČUG Hollar. Jeho dílo je ovlivněno protichůdnými tendencemi 90. let secesním světonázorem a francouzskými impresio…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Odhadní cena: 11 000 - 14 000 Kč CZK

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Hanácké děvče

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    lept, kombinovaná technika, 35 x 26,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, značeno v desce monogr. PD, další značení v desce monogr. LD, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Ar…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Singhalky, Ceylon

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Očekávání ruských legionářů

    Položka č.: 281028

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 16:08

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pinie nad mořem

    Položka č.: 280093

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:19

    suchá jehla, 1935, 29,7 x 23,3 cm, sign. PD T.F. Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts