Veronika Psotková
(1981)
Esence
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2021, 35 x 50 cm, sign. PD Veronika Psotková 2021, č. 19/70
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)