• Jiří Peca

    Fontána

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:01

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Muž a žena

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 12:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Landschaft I. (z cyklu Kleine Holzschnitte) - Krajina I.

    Položka č.: 508

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:59

    dřevoryt, 1896-1899, 5 x 7,3 cm, LD razítko Sbírky Bohuslava Duška, PD značeno tužkou Orlik E., rám, dřevoryt na japanu, z kolekce 34 dřevorytů nazvané Kleine Holzschnitte, které vznikaly v letech 1896-1899 v duchu německého expresionismu, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Chinesische Abende II

    Položka č.: 507

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:58

    litografie, 1922, 14 x 9 cm, rám, původní litografie z knihy Chinesische Abende. Novellen und Geschichten. Berlin 1922, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Chinesische Abende I

    Položka č.: 506

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:57

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ansicht von Mecheln

    Položka č.: 505

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:56

    dřevoryt, 1898, 8,6 x 6 cm, rám, Pohled na Mechelen. Barevný dřevoryt na japanu., Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Aus London (Matrose und Mädchen) - Námořník a děvče

    Položka č.: 504

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:55

    dřevoryt, 1898, 10,5 x 6 cm, monogr. PN ve štočku OE, rám, dřevoryt na japanu, z kolekce 34 dřevorytů nazvané Kleine Holzschnitte, které vznikaly v letech 1896-1899 v duchu německého expresionismu, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské ak…

  • Karel Oberthor

    Za soumraku

    Položka č.: 502

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:53

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Oberthor

    Večer

    Položka č.: 501

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:52

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Oberthor

    Vláčení

    Položka č.: 500

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:51

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    V manéži

    Položka č.: 499

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:50

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alois Nožička

    Originál na plátně

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:49

    fotografie, 1987, 29,7 x 20,5 cm, sign. vzadu Nožička 1987, rám, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)

  • Alois Nožička

    U pramene

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:48

    digitální fotografie, 2003, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2003, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Alois Nožička

    Pohled na most

    Položka č.: 496

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:47

  • Ivan Novosad

    Major

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:46

    akryl, deska, 2007, 26 x 26 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Ivan Novosad

    Tribunál

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:45

    akryl, deska, 2008, 30 x 55 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

  • Vladimír Novák

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 20.500 CZK (855 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:44

    olej, plátno, 1995, 35 x 25 cm, sign. vzadu V. Novák 95, rám, vzadu věnování Kamilu Bahbouchovi 9. 9. 1995, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 20.500 CZK (855 €)

  • Vladimír Novák

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:43

    olej, plátno, 1976, 71,5 x 61 cm, sign. vzadu V. Novák, rám, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:42

    olej, karton, 68 x 45,5 cm, rám, 2 kusy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Chlapec se džbánkem

    Položka č.: 490

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:41

    olej, plátno, 29 x 22 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 489

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:40

    tempera, karton, 71 x 92 cm, Antikvariát Dlážděná

    Karlův most

    Položka č.: 488

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:39

    suchá jehla, 19,5 x 27 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Abstrakce II

    Položka č.: 487

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:38

    kresba pastel, 1931, 44 x 29 cm, sign. DU Mueriony, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Abstrakce I

    Položka č.: 486

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:37

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Pocta Václavu Hollarovi

    Položka č.: 485

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:36

    litografie, 2007, 64 x 27 cm, sign. PD, rám, č. 2/10, Antikvariát Dlážděná

    Pocta Václavu Hollarovi

    Položka č.: 484

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:35

    litografie, 2007, 64 x 27 cm, sign. PD , rám, č. 2/10, Antikvariát Dlážděná

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 483

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:34

    dřevoryt, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Ewa Nemoudry

    En premiere ligne

    Položka č.: 481

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:32

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 68/80, levý okraj zašpiněný

  • Ewa Nemoudry

    Kuk

    Položka č.: 480

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:31

    litografie, 43 x 54,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, č. 75/80

  • Barbora Němcová

    (1972)

    Planeta Mars

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2024 11:30

    serigrafie, 2023, 45 x 56 cm, sign. PD Barbor B. Němcová 2023, č. 53/72

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)