Vilmos Perlrott Csaba
(1880-1955)
Pokojná rodina
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 280.000 CZK (11.667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, plátno, 1935, 98,5 x 79,5 cm, sign. PD Perlrott Csaba 35, rám, dílo významného maďarského malíře bylo silně ovlivněno tvorbou Paula Gauguina a Henriho Matisse. Často ve své tvorbě pracoval s romskými modely, které zachycoval v ateliéru či ve vlastním prostředí. Postavy zobrazené na nabízené ma…
Aktuální cena: 280.000 CZK (11.667 €)
Odhadní cena: 350 000 - 450 000 Kč CZK