Vilmos Perlrott Csaba

(1880-1955)

  • Vilmos Perlrott Csaba

    (1880-1955)

    Pokojná rodina

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 280.000 CZK (11.667 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, plátno, 1935, 98,5 x 79,5 cm, sign. PD Perlrott Csaba 35, rám, dílo významného maďarského malíře bylo silně ovlivněno tvorbou Paula Gauguina a Henriho Matisse. Často ve své tvorbě pracoval s romskými modely, které zachycoval v ateliéru či ve vlastním prostředí. Postavy zobrazené na nabízené ma…

    Aktuální cena: 280.000 CZK (11.667 €)

    Odhadní cena: 350 000 - 450 000 Kč CZK