Adolf Stieler
(1775-1836)
Deutschland Übersicht der Politischen eintheilung
No.: 1023Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:47
kolorovaný oceloryt, 35,5 x 41 cm, Herm. Berghaus, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Stieler
(1775-1836)
Fluss und Bergkarte von Deutschland
No.: 1024Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:48
kolorovaný oceloryt, 33,5 x 40,5 cm, Stieler´s Handatlas, vyd. Justus Perthes, Gotha, 1864-67, volné listy, místy pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Abraham Ortelius
(1527-1598)
Mapa Čech
No.: 1025Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:49
mědiryt, 33,5 x 50,5 cm, rám
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.
No.: 1026Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:50
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Konvolut map
No.: 1027Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:51
Current price: 300 CZK (13 €)
Georg Matthaüs Seutter
(1678-1757)
Alegorická mapa Ostrov lásky
No.: 1028Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:52
kolorovaná mědirytina, 1735, 49,5 x 57,3 cm, značeno PN v desce Matt. Seutter S. C. Maj. Geogr. In Augsp. , uprostřed přeloženo, zahnědlý okraj, při okraji mimo tisk zahnědlé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Rigobert Bonne
(1727-1795)
Mapa Jižní Ameriky
No.: 1029Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:53
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Amerika
No.: 1030Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:54
kolorovaná mědirytina, 1746, 47 x 55 cm, rám, v dolní části natrženo a slepeno, stopy po bělobě, poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Johann Baptista Homanno
(1664-1724)
Archiducatus Austriae Inferioris
No.: 1031Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:55
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Partie Orientale de L´Empire de Russie en Asie
No.: 1032Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:56
Hispaniae et Portugalliae Regna
No.: 1033Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:57
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Gouvernement General de L´Isle de France
No.: 1034Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:58
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Robert de Vaugondy
(1723-1786)
Partie Occidentale de L´Empire de Russie
No.: 1035Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 10:59
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Circulus Saxoniae Inferioris
No.: 1036Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:00
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Regni Bohemiae, DVC. Silesiae, MarchionatVVm Moraviae et Lvsatiae
No.: 1037Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:01
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Johann Baptist Homann
(1664-1724)
Tabula Generalis Marchionatus Maraviae in Sex Circulos Divisae
No.: 1038Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:02
M. Brion
Etats de Boheme
No.: 1039Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:03
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Hondius
Mapa Čech
No.: 1040Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:04
Johann Baptista Homanno
(1664-1724)
Mapa Moravy
No.: 1041Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:05
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Marko Čermák
Brdy část hřebeny
No.: 1042Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:06
tiskovina, mapa, 2008, 41,3 x 58,7 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Dolní Berounka
No.: 1043Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:07
tiskovina, mapa, 43,5 x 59, 5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Soutok Sázavy s Vltavou
No.: 1044Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:08
tiskovina, mapa, 45 x 61,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Horní Berounka, vodácko-tábornická mapa
No.: 1045Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:09
tiskovina, mapa, 43,7 x 61 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Střední Berounka, vodácko-tábornická mapa
No.: 1046Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:10
tiskovina, mapa, 43,5 x 65,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Marko Čermák
Karlštejnsko
No.: 1047Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:11
tiskovina, mapa, 44 x 60,5 cm, signováno autorem
Current price: 700 CZK (30 €)
Giovanni Giocomo de Rossi
(1627-1692)
Veduta - Řím ponte Milvio
No.: 1048Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:12
mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Karel Postl
(1769-1818)
Pohled na Karlův most
No.: 1049Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:13
kolorovaný mědiryt, 28,5 x 43,5 cm, rám, značeno PD v desce Gestochenvon C. Postl; LD Gezeichnet von L. Janscha, grafika zašlá, u horního okraje a vlevo dole stopa po bělobě, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Des Königreichs Böheim (Kreise Bunlau und Leitmeritz nro. 97)
No.: 1050Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:14
Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.
No.: 1051Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:15
No.: 1052Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:16