-
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
No.: 1571Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:55
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
No.: 1572Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:56
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Proměny letce (metodická pomůcka)
No.: 1573Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:57
akvarel, tuš, papír, 54 x 100 cm, monogr. PD AW, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin z Bažin
No.: 1574Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:58
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
30 let VO Jeseník
No.: 1575Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:59
akvarel, tuš, koláž, papír, 1981, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Vzpomínka na Rychlé šípy
No.: 1576Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:00
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
BLLOW-ICE
No.: 1577Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:01
fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Letecká svatba Dany a Oldy
No.: 1578Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:02
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 20,5 cm, monogr. LD O.W., z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Slepý řezník z Tábora 1974
No.: 1579Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:03
akavrel, tuš, papír, 21 x 26 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Přežití létajícího personálu
No.: 1580Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:04
akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jihočeská bašta
No.: 1581Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:05
akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Zámek Střela 1938
No.: 1582Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:06
akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Horký turnus
No.: 1583Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:07
akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Tradiční táborák 1979
No.: 1584Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jeseník: Tři kamarádi
No.: 1585Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:09
koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Táborový blafák 83
No.: 1586Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:10
koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Three policemen 1960
No.: 1587Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:11
akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Skautský tábor Pod Bethánem 1946
No.: 1588Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:12
akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Kino Oko strakonice 1947
No.: 1589Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:13
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Chuchro naposled v Jeseníku
No.: 1590Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:14
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Písničky našeho mládí
No.: 1591Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:15
akvarel, tuš, papír, 1981, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Z památníku leteckého dorostence 1952
No.: 1592Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:16
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,3 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Národní umělec Jan Werich
No.: 1593Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:17
koláž, akvarel, tuš, papír, 1980, 28,5 x 22,1 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin Béďa
No.: 1594Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:18
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 26 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Gut
Květiny
No.: 1595Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:19
8x tužka, papír, 1854 - 1856, 30 x 23 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mathilde Ringelsberg
Květiny
No.: 1596Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:20
5x tužka, papír, 1829 - 1831 , 28 x 20 cm, jednotlivé listy signovány, při okrajích mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rodinný výjev I.
No.: 1597Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:21
tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Rodinný výjev II.
No.: 1598Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:22
tuš, pauzovací papír, 23,5 x 19,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Řeřicha
(1872-1959)
Dřevěné kostelíky v Karpatech
No.: 563Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 43 x 33 cm, 6x dřevoryt J. Řeřicha, vyd. Československá jednota, Praha, 1931, předmluva Františka Žákovce, věnování autora na titl. straně, volné listy v pap. deskách, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Koula, member of The Hollar Association of Czech…
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Zicha
(1916-1977)
Kutná Hora
No.: 564Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
8x dřevoryt, 42,5 x 29,5 cm, 8x dřevoryt J. Zicha, dřevoryt na titl. straně ručně kolorován, dřevoryty pochazázejí z let 1939-1942, volné listy v pap. deskách, desky lehce opotřebeny, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED