Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
No.: 1561Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:45
tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
No.: 1562Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:46
tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
No.: 1563Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:47
tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
No.: 1564Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:48
tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
No.: 1565Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:49
tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
No.: 1566Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:50
tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
No.: 1567Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:51
tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
No.: 1568Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:52
tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
No.: 1569Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:53
tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
No.: 1570Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:54
tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
No.: 1571Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:55
tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
No.: 1572Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:56
tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Proměny letce (metodická pomůcka)
No.: 1573Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:57
akvarel, tuš, papír, 54 x 100 cm, monogr. PD AW, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jóžin z Bažin
No.: 1574Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:58
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
30 let VO Jeseník
No.: 1575Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:59
akvarel, tuš, koláž, papír, 1981, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Vzpomínka na Rychlé šípy
No.: 1576Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:00
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
BLLOW-ICE
No.: 1577Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:01
fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Letecká svatba Dany a Oldy
No.: 1578Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:02
akvarel, tuš, papír, 1978, 28 x 20,5 cm, monogr. LD O.W., z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Slepý řezník z Tábora 1974
No.: 1579Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:03
akavrel, tuš, papír, 21 x 26 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Přežití létajícího personálu
No.: 1580Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:04
akvarel, tuš, papír, 1981, 28 x 26 cm, z druhé strany koláž, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jihočeská bašta
No.: 1581Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:05
akvarel, tuš, papír, 1978, 28,5 x 26,5 cm, z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Zámek Střela 1938
No.: 1582Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:06
akvarel, tuš, papír, 28 x 26 cm, obou straná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Horký turnus
No.: 1583Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:07
akvarel, tuš, papír, 1979, 28 x 20,5 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Tradiční táborák 1979
No.: 1584Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:08
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,5 x 19 cm, monogr. PD O.W., z druhé strany text, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Jeseník: Tři kamarádi
No.: 1585Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:09
koláž, akvarel, tuš, papír, 1982, 28,5 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Táborový blafák 83
No.: 1586Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:10
koláž, akvarel, tuš, papír, 1983, 28,3 x 26,3 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Three policemen 1960
No.: 1587Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:11
akvarel, tuš, papír, 1960, 28,4 x 26,2 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Skautský tábor Pod Bethánem 1946
No.: 1588Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:12
akvarel, tuš, papír, 28,1 x 25,8 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Kino Oko strakonice 1947
No.: 1589Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:13
koláž, akvarel, tuš, papír, 28,8 x 26,5 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Waldhaus
(1933-2015)
Chuchro naposled v Jeseníku
No.: 1590Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 20:14
akvarel, tuš, papír, 1979, 28,4 x 26,4 cm, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)