• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Z lesa

    No.: 211262

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:02

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karlštejn

    No.: 211263

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:03

    pastel, papír, 1952, 37,8 x 29 cm, sign. PD VFleissig 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    No.: 211274

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:04

    tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles Univ…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Alena Matějčková

    (1898-1970)

    No.: 211306

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:05

    dřevoryt, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Matějčková, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    No.: 211307

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:06

    akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Nový

    Horská krajina

    No.: 211311

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:07

    olej, sololit, 1982, 36 x 50 cm, sign. LD Nový 82, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    No.: 211793

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:08

    litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec z profilu

    No.: 212505

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:09

    tuš, papír, 1990, 48,5 x 32,5 cm, PD sign. a připsáno věnování: Panu A. Weisovi Vilma Vrbová 90, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 213148

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:10

    lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Strom

    No.: 213149

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:11

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • J. Duben

    No.: 213152

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:12

    lept, 1967, 26,5 x 36,5 cm, sign. PD J. Duben 67, pasparta, č. 1/10, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    No.: 213664

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:13

    lept, 12,5 x 9 cm, sign. PD B. J. Urban, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent memb…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Arcybušev

    Kopule Chrámu Vasila Blaženého

    No.: 213676

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:14

    dřevoryt, 42 x 30 cm, sign. PD Arcybušev, rám, č. 1/20, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • J. Výrovský

    Jarní tání

    No.: 213678

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:15

    olej, plátno, karton, 50 x 66 cm, sign. LD J. Výrovský, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Strom v krajině

    No.: 214024

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:16

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Kubíček

    No.: 214066

    Auction price: 190 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:17

    litografie, 1988, 13,6 x 7,4 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1988, pasparta, č. 12/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. F. Muzika

    Current price: 190 CZK (8 €)

  • Otakar Zejbrlík

    (1890-1968)

    Borovice u Jetříchovic

    No.: 214077

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:18

    akvarel, papír, 1969, 30 x 21 cm, sign. PD Zejbrlík, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Janeček

    Kreslíř

    No.: 214083

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:19

    litografie, 1942, 31 x 26 cm, sign. PD Janeček 1942, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Na pražských barikádách

    No.: 214084

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:20

    litografie, 1945, 30,5 x 41,3 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chai…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Pátého května v poledne

    No.: 214086

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:21

    lept, 1945, 33 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, při okraji přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czec…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Naši osvoboditelé

    No.: 214088

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:22

    suchá jehla, 1945, 16,9 x 24,8 cm, sign. PD Arno Nauman, při okrajích pokrčený, lehce roztržený, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    No.: 214089

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:23

    dřevoryt, 1944, 32 x 25 cm, sign. PD Mašek V., při okraji přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Ondráš

    No.: 214091

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:24

    litografie, 47 x 30 cm, sign. PD AStrnadel, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of UB and SVU Ales

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Janeček

    Kytice ve džbánu

    No.: 214092

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:25

    litografie, 1941, 31 x 40 cm, sign. PD Janeček 41, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Hlídka v Mnichovicích

    No.: 214094

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:26

    litografie, 1946, 22,5 x 36,1 cm, sign. PD M. Kazdová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of Czech G…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Vzpoura

    No.: 214095

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:27

    dřevoryt, 23,5 x 35,6 cm, sign. PD K. Štěch, při okraji přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Loďky

    No.: 214096

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:28

    litografie, 26,2 x 39 cm, sign. PD Ant. Homolka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zimní motiv

    No.: 214755

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:29

    lithography, 44 x 59 cm, sign. lower/right J.Grus, rám, verso inscription: labeled/signed, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Bohunka Waageová

    Cyklus Touha, proměna

    No.: 214796

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:30

    etching, 1988, 25,5 x 19 cm, sign. lower/middle B.Waageová 1988, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Starý strom

    No.: 215249

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:31

    suchá jehla, 1983, 33,4 x 24,8 cm, sign. PD M. J. Černý 83, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)