• Vladimír Cidlinský

    No.: 237754

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:14

    litografie, 8 x 17 cm, sign. LD L. Cidlinský, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Coulda

    Koník

    No.: 231385

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:15

    tužka, papír, 19,2 x 25,1 cm, sign. PD Coulda, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Crepsi

    Akt dívky

    No.: 237848

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:16

    tisk, sololit, 34 x 24 cm, značeno PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Svatopluk Černý

    Kaplička

    No.: 237839

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:17

    olej, sololit, 10,5 x 11 cm, sign. na zadní straně Svatopluk Černý, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Svatopluk Černý

    Kaplička

    No.: 237838

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:18

    olej, sololit, 11 x 10,5 cm, sign. na zadní straně Svatopluk Černý, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Doležalová

    No.: 231479

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:19

    akvarel, papír, 1999, 21 x 29,5 cm, sign. PD Doležalová 99, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Dostál

    Zasněná

    No.: 206269

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:20

    pencil, paper, 1974, 27 x 20 cm, signed RD Dostál 1974, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Výhled z okna

    No.: 237747

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:21

    litografie, 20 x 14,3 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 60/130, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Kytice ve váze

    No.: 237746

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:22

    litografie, 21,7 x 14 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 50/150, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Vesničané

    No.: 237753

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:23

    litografie, 4,7 x 8,5 cm, sign. PD F. Emler, 92/100, mírně pomačkaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 40 CZK (2 €)

  • Milan Entler

    Dva chlapci

    No.: 237782

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:24

    litografie, 7,6 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavla Fořtová - Šámalová

    (1886-1974)

    Dům v kopci

    No.: 237791

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:25

    litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Pavla Fořtová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of H. Emingerova, Ema Krostova and Vaclav Jansa

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Rudolf Franke

    PF 1978

    No.: 237789

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:26

    dřevoryt, 1977, 15,5 x 21 cm, sign. na zadní straně R. Franke 77, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Dřevorubci při práci

    No.: 231389

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:27

    litografie, akvarel, 20,3 x 29,1 cm, sign. DU A. Hála, zažloutlý, jemně ušpiněný, na okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. Švabinský at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    V lese

    No.: 237840

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:28

    suchá jehla, 1957, 9,5 x 13,3 cm, sign. PD B. Hanš 57, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Světla Hásková

    Léto

    No.: 237793

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:29

    litografie, 11 x 19,6 cm, sign. PD Hásková, 45/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Krajina se snopy II.

    No.: 181097

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:30

    oil, canvas, 40,5 x 53,5 cm, signed LD Hejkrlík, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Pobřeží

    No.: 231486

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:31

    akvarel, tužka, papír, 1946, 14,5 x 21 cm, sign. LD VHejna 46, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hladík

    (1927-2018)

    Postava muže

    No.: 234209

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:32

    lept, 1946, 24,5 x 18,5 cm, sign. PD Jan Hladík 46, rám, 6/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Hodonský

    Slunečnice

    No.: 237775

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:33

    litografie, 8 x 17,8 cm, sign. PD F. Hodonský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hodonský

    Květina

    No.: 237774

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:34

    litografie, 8,2 x 17,8 cm, sign. PD F. Hodonský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Okno do světa

    No.: 237751

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:35

    serigrafie, 12 x 8,7 cm, sign. DU Holý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Hruška

    Koník

    No.: 237748

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:36

    litografie, 19 x 15,2 cm, sign. PD K. Hruška, the disciple of prof. F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Troster at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Hudeček

    Dívka s hrozny

    No.: 237780

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:37

    dřevoryt, 2002, 6,5 x 6,5 cm, sign. DU Miroslav Hudeček 2002, 88/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město III.

    No.: 237823

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:38

    linoryt, 1985, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 85, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město II.

    No.: 237822

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:39

    linoryt, 1980, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 80, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město

    No.: 237821

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:40

    linoryt, 1987, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 87, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Milan Chabera

    PF 87

    No.: 231398

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:41

    lept, 1986, 15 x 9,5 cm, sign. PD M. Chabera, 13/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. Smetana at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The New Association of Prague Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnická kaplička

    No.: 226880

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:42

    litografie, 16,2 x 22 cm, sign. PD J. Chudomel, 51/170, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dívka s pokojovými květinami

    No.: 237772

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 09. 2019 18:43

    lept, 1988, 9,9 x 7 cm, sign. PD Kábrt 88, Ex libris E. Šindelář, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kysela and Benda

    Current price: 100 CZK (4 €)