• Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    No.: 237250

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:31

    tuš, tužka, karton, 33 x 43 cm, zašpiněný karton, místy drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    No.: 237253

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:32

    litografie, 1943, 18 x 28,5 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hol…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    Jihočeská krajina

    No.: 238844

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:33

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    No.: 239388

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:34

    watercolor , black ink, paper , 29,5 x 41,5 cm, lightly soiled paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Emil Menčl

    Potok

    No.: 239409

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:35

    oil on canvas , 60 x 80 cm, signed on lower/left E. Menčl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Urbánek

    Letní krajina

    No.: 239413

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:36

    oil on canvas , 70 x 90 cm, signed on lower/right K. Urbánek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Vincenc Vingler

    (1911-1981)

    Páv

    No.: 239585

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:37

    pastel, papír, 1953, 18 x 25,5 cm, sign. LD Vingler 53, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Charlotte Weyrother - Mohr Piepenhagenová

    (1821-1902)

    No.: 239586

    Auction price: 3.600 CZK (144 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:38

    tužka, papír, 21,7 x 29,7 cm, sign. PD Lotti Weyrother, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.600 CZK (144 €)

  • Jan Zachariáš Quast

    (1814-1891)

    Pták na květech

    No.: 239587

    Auction price: 5.900 CZK (236 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:39

    kombinovaná technika, akvarel, tuš, papír, 1868, 20,5 x 15,4 cm, monogr. PD Z.Q. 1868, návrh na karlovarský porcelán, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.900 CZK (236 €)

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    No.: 239624

    Auction price: 2.700 CZK (108 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:40

    lept, 27 x 37 cm, sign. PD Luigi Kasimir, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.700 CZK (108 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    No.: 239628

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:41

    akvatinta, 37,4 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    No.: 239629

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:42

    akvatinta, 45 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    No.: 239630

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:43

    akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    No.: 239631

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:44

    akvatinta, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    No.: 239642

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:45

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon