František Tichý
(1896-1961)
E. A. Poe
No.: 433Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Petr Ptáček
M2 in the channel (1931)
No.: 432Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Katja Hajek
(1950-2008)
Tagträume rütteln sich (Elf Märchen in Farbe Gesetzt)
No.: 457Auction price: 400 CZK (17 €)
Bibliofilie, 11 barevných pohádek na rozkládacím ručním papíře BFK Rives, všechny signovány vzadu Katja Hajek 92, uloženo v kartonovém pouzdře, na vnitřní straně podpis autorky, vyd. Katja Hajek, Berlin, 1992, ex. 91/100, u příležitosti 65. narozenin Otto Herberta Hajeka, celkem vyšlo 500 výtisků, v…
Current price: 400 CZK (17 €)
Dante Alighieri
(1265-1321)
La Divina Commedia (Inferno I.+II.)
No.: 456Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Petr Ptáček
M2 in the channel (1931)
No.: 455Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jiří Anderle
Václav Havel: Appassionata humana
No.: 454Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
No.: 453Auction price: 3.000 CZK (125 €)
giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer , A.T. 5/8, ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Různí autoři
Pocta Karlu Tutschovi
No.: 452Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Josef Zicha
(1916-1977)
Žně na Podřipsku
No.: 451Auction price: 7.000 CZK (292 €)
bibliofilie, 1943, sign. vše PD Josef Zicha 43, rozměr souboru 41 x 51 cm, soubor obsahuje sedm dřevorytů. Nákladem knihkupectví Rudolfa Kropáčka v Roudnici nad Labem
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Různí autoři
Mladé proudy
No.: 450Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, vše sign., Soubor pěti původních grafik českých umělců. Autoři V. V. Novák, Lev Šimák, Želibský, Salcman, Hoffstädtes
Jan Konůpek
August Vermeylen: Věčný žid
No.: 464Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Jana Horáčková
Manuál Script Rebeky
No.: 469Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
David Němec
(1961)
Pavel Zajíček: Kniha moří
No.: 468Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Eugenio Montale
(1896-1981)
Příležitosti
No.: 467Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
F.T. Marinetti: Osvobozená slova
No.: 234Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Pro delfína
No.: 233Auction price: 500 CZK (21 €)
brož, 15,5 x 9,5 cm, vydal po dorozumění s Dr. Ot. Štorchem-Marienem v 300 výtiscích na japanu Jordanově v prosinci 1923 Bohuslav Reynek v Petrkově u Něm. Brodu a vytiskli knihtiskaři Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 58s., lehce rozlepeno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studie…
Current price: 500 CZK (21 €)
František Otta
(1908-1999)
Dopis Prokopu Tomanovi ml. s přiloženou kresbou
No.: 816Auction price: 500 CZK (21 €)
dopis, 1967, 18 x 24,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 12.12.1967, v původní obálce s autorským razítkem. Text na ručním papíře, z jedné strany vyzdoben kresbou pastelem a tuší, sign. LD Otta. Pedagog, spisovatel, malíř, grafik, historik umění. Od 1927 v zahraničí: Madrid, Londýn, Paříž, poté v Chi…
Current price: 500 CZK (21 €)
Erich Kästner
(1899-1974)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 815Auction price: 2.500 CZK (105 €)
dopis, 1972, 20,5 x 14,5 cm, Strojopisný dopis v němčině s podpisem z 18.4.1972, v původní obálce s autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Karel Plicka
(1894-1987)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 814Auction price: 400 CZK (17 €)
rukopis s podpisem, 1976, 10,5 x 42 cm, Rukopisný text s podpisem z 15.2.1976, Plickova pozvánka na výstavu Lid Československa očima národního umělce Karla Plicky., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of SCVU
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Čapek
(1890-1938)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 829Auction price: 5.000 CZK (209 €)
dopis, 1938, 10,3 x 14,8 cm, Rukopisný dopis s podpisem ze 7.4.1980, dopis vložen do obálky s úmrtním oznámením zaslané Tomanovi rodinou Karla Čapka v lednu 1939, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Viktor Stretti
(1878-1957)
Členská legitimace SČUG Hollar
No.: 828Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Ladislav Herbert Struna
(1899-1980)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 827Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Svatopluk Machar
(1864-1942)
Pohlednice Prokopu Tomanovi st.
No.: 826Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Emil Hácha
(1872-1945)
Blahopřejný list Prokopu Tomanovi
No.: 825Auction price: 2.000 CZK (84 €)
17x podpis, 34 x 21 cm, Blahopřejný list Prokopu Tomanovi, podepsáni mj. Emil Hácha, Dr. Šafařovič, Jaromír Nigrin, Ostrčil ad., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Karel Plicka
(1894-1987)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 824Auction price: 500 CZK (21 €)
dopis, 1967, 10,5 x 15,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 10.12.1967, v obálce značené Prokopem Tomanem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of SCVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Jindřich Waldes
(1876-1941)
Novoroční přání Prokopu Tomanovi ml.
No.: 823Auction price: 1.000 CZK (42 €)
novoročenka, 1932, 13,5 x 17,5 cm, Lept J. Hlavsy s pražským motivem, podepsán J. Waldes chotí, v původní obálce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jindřich Waldes
(1876-1941)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 822Auction price: 1.000 CZK (42 €)
dopis, 1932, 20,5 x 32 cm, Strojopisný dopis s podpisem z 21.12.1932, v původní obálce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jiří Steimar
(1887-1968)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 821Auction price: 400 CZK (17 €)
dopis, 1957, Strojopisný děkovný dopis s podpisem z 20.V.1957, v původní obálce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Emanuel Svoboda
(1883-1967)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 820Auction price: 400 CZK (17 €)
dopis, 1954, 21 x 29,7 cm, Rukopisný dopis týkající se alšovské bibliografie a Tomanova slovníku, s podpisem z 1.května 1954, v původní obálce; přiložena novoročenka na rok 1947s alšovským motivem a podpisy manželů: Emanuel Svoboda, Marina Svobodová-Alšová, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 819Auction price: 400 CZK (17 €)
dopis a pohlednice, 1956, Rukopisný dopis s podpisem z října 1956, v původní obálce; sign. pohlednice z prosince 1956, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof.…
Current price: 400 CZK (17 €)