• Josef Čapek

    (1887-1945)

    Zajíc před terčem

    No.: 243333

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:00

    linořez, novější otisk z původní matrice, 9 x 8,5 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka vzniklý okolo roku 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, jako ilustrace ke knize Román zajícův, mírně zažloutlý papír, na papíru drobné nahnědlé skvrnky, , studied at The Secondar…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka

    No.: 243334

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:02

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Svatý František

    No.: 243335

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:04

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr

    No.: 243336

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 23:06

    tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67,

    Current price: 150 CZK (6 €)