Act and eroticism

Items can be prepared for exhibition. In case of interest, please, contact the auction house employees. Antiqari Radhošťská +420 734 258 869 nebo info@antiqari.at.

  • Cyril Bouda

    Ležící akt

    No.: 289

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 12:48

    dřevoryt, 7 x 11,6 cm, PD. monogr. ve dřevě CB, papír mimo tisk mírně zašpiněn, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Femme Fatale (PF 1947)

    No.: 300

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 12:50

    dřevoryt, 1946, 15 x 10,5 cm, značeno v tisku PD, , the disciple of W. Nowak, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívčí akt

    No.: 308

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 12:52

    tuš, papír, 20,5 x 11,2 cm, papírová pasparta, uprostřed zašpiněno, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Tančící ženské akty

    No.: 169

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 12:54

    wash drawing by ink, 1976, 49,8 x 64,6 cm, sign. LD Monetti 76, crumpled, at the edges damaged paper

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    No.: 170

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 12:56

    wash drawing by ink, 1976, 62,4 x 46,7 cm, sign. LD Monetti 76, at the edges slightly crumpled paper

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Nahé ženy

    No.: 171

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 12:58

    ink, tempera, paper, 1987, 70,4 x 50 cm, sign. LD Monetti 87, at the edges slightly crumpled paper

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    No.: 172

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:00

    tuš, kvaš, papír, 1987, 32,8 x 42,8 cm, sign. PD Monetti 87

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Berto Monetti

    Nahé víly

    No.: 173

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:02

    gouache, ink, tempera, collage, paper, 61,1 x 42,8 cm, sign. DM Monetti, at the edges slightly crumpled paper

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Berto Monetti

    Muž prohlížející si nahou ženu

    No.: 174

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:04

    tuš, tempera, papír, 1979, 40,5 x30,8 cm, sign. LD Monetti 79, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt ve vaně

    No.: 175

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:06

    kvaš, tuš, tužka, lak, papír, 1987, 49,8 x 35,1 cm, sign. PD Monetti 87

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt a zadumaný muž

    No.: 176

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:08

    tuš, akvarel, papír, 1979, 40,8 x 32,2 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Stojící akt

    No.: 177

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:10

    tuš, tempera, papír, 47,8 x 32,3 cm, sign. LD Monetti, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, na pap

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Neznámý autor

    (1888-1973)

    Za závěsem ( Z knih Pavla Vodehnala)

    No.: 178

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:12

    dřevoryt, 10,7 x 7,7 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    No.: 179

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:14

    kvaš, tuš, papír, 1982, 29,5 x 20,7 cm, sign. PD Monetti I. XI. 82, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt ze zadu

    No.: 180

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:16

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 56,5 x 42,2 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobn

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt v bojovém postoji

    No.: 181

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:18

    gouache, ink, paper, 1987, 56,5 x 42 cm, sign. LD Monetti 87, slightly flexed paper at the edges, in the upper part teared from book

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící akt

    No.: 182

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:20

    indian ink, gouache, paper, 1981, 26,7 x 18,8 cm, sign. LD MOnetti 81, at the edges lightly crumpled paper

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    No.: 183

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:22

    india ink, paper, 1975, 70,2 x 49,8 cm, RD monogr. M 75, slightly damaged paper at the edges

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Striptérka

    No.: 186

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:24

    lavírovaná kresba tuší, 29,4 x 20,8 cm, při okrajích lehce poškozený papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Akt s jablky

    No.: 187

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:26

    lept, 15 x 6,5 cm, sign. DU V. Pokorný, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda, H. Folkman and J. Sejpko at The Czech Technical University in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jiří Pařík

    Nahá před zrcadlem

    No.: 216

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:28

    tužka, běloba na hedvábném papíře, 21 x 25 cm, papír při okrajích pomuchlán a zašpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Mistr Němec na procházce...

    No.: 217

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:30

    fix, papír, 1983, 29 x 20 cm, při levém okraji "vykousnutí" a skvrna od vody ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (EXL Josef Roučka)

    No.: 220

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:32

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Klečící

    No.: 223

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:34

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    List z náčrtníku

    No.: 224

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:36

    lavírovaná tuš, papír, 1920, 15 x 17,2 cm, sign. PD Ullrych 20, papírová pasparta, papír u rohů nepatrně pokrčen, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    No.: 225

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:38

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35 x 11,5 cm, sign. LD B. Ullrych, papírová pasparta, na rozích papír nepatrně pokrčen, ,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Karel Benetka

    Hele, sněhurko, až budeš příště šlapat chodník, tak dávej pozor, kam šlapeš!

    No.: 226

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:40

    tuš, akvarel, papír, 15 x 21,2 cm, sign. LD Benetka, zezadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky u jezera

    No.: 230

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:42

    tuš, akvarel, papír, 1944, 21,9 x 30,1 cm, sign. PD B. Ullrych 44., vzadu kresba tuší, v rozích nepatrně pokrčený papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící dívka

    No.: 231

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:44

    tuš, akvarel, papír, 1942, 28,9 x 21,6 cm, sign. PD B. Ullrych 42, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu II.

    No.: 232

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 13:46

    akvarel, tuš na papíře, 9,5 x 16 cm, papír ze zadu potištěný, lehce natržené v rohu, vytženo z bloku, ,

    Current price: 100 CZK (4 €)