auction history

  • Oldřich Kulhánek

    Report No. 3

    No.: 60

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 15:59

    etching, 1970, 39,7 x 24,6 cm, signed right/lower Oldřich Kulhánek 1970, 26/45, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Eva

    No.: 42

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 15:41

    acrylic, terry cloth, canvas, po roce 2000, 70 x 80 cm, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    No.: 1300

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:46

    fotogram, 18 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ

    No.: 1299

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:45

    fotogram, 18 x 18,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Hanzl

    Balt

    No.: 1277

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:23

    bromostříbrná fotografie, 1976, 38,6 x 16,9 cm, sign. PD Vladimír Hanzl, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Dříví

    No.: 1274

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:20

    bromostříbrná fotografie, 49 x 59,5 cm, na zadní straně potvrzení pravosti od Z. Gribovské, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • František Dostál

    Praha, Národní divadlo

    No.: 1271

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:17

    bromostříbrná fotografie, 1985, 16,5 x 22,8 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    No.: 1266

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:12

    bromostříbrná fotografie, 13 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Stanislav Konečný

    (1908-1985)

    Lidé chodící po mostě

    No.: 1265

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:11

    bromostříbrná fotografie, 16,8 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Cyril a Metoděj

    No.: 1264

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:10

    bromostříbrná fotografie, 22,7 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Karlův most

    No.: 1260

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:06

    bromostříbrná fotografie, 17,2 x 23,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Katedrála sv. Víta

    No.: 1258

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:04

    bromostříbrná fotografie, 22,9 x 16,1 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Sedící žena

    No.: 1256

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:02

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 12,9 cm, pozdější kontakt, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Žena na bedně

    No.: 1255

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:01

    bromostříbrná fotografie, 17,4 x 12,9 cm, pozdější kontakt, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Emanuel Julian Kodet

    (1880-1955)

    Žena s náhrdelníkem

    No.: 1254

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:00

    bromostříbrná fotografie, 17,8 x 12,8 cm, pozdější kontakt, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    No.: 1251

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:57

    sádra, 39,8 x 17 cm, značeno PD Zívr, the member of Skupina 42

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Slunce (PF 1978 Kutálek)

    No.: 1244

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:50

    glazovaná hlína, reliéf, 1977, 15,3 x 9,3 cm, , the private disciple of prof. K. Pokorny

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Čert (PF 77 Kutálek)

    No.: 1243

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:49

    glazovaná hlína, reliéf, 1976, 11 x 8,7 cm, , the private disciple of prof. K. Pokorny

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Hlava ženy

    No.: 1242

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:48

    patinovaná sádra, 1915, 28 x 20 x 18 cm, značeno dole Beneš 1915, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kloucek and Sucharda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Ženci

    No.: 1240

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:46

    glazovaná keramika, v. 34 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jan Zrzavý

    Objednací list

    No.: 1237

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    podpis, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jan Zrzavý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • J. Techl

    Stánek s ovocem

    No.: 1236

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:42

    lept, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Techl, rám

    Current price: 110 CZK (5 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Válka

    No.: 1235

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:41

    dřevořez, 23,2 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar A…

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Věra Krumphanzlová

    Město

    No.: 1232

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    litografie, 34 x 25 cm, sign. DU V. Krumphanzlová, pasparta

    Current price: 110 CZK (5 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Komedianti

    No.: 1234

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:40

    sešit, potrhaný obal, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Novotný

    Fotbalový klub

    No.: 1233

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:39

    litografie, 1991, 54 x 69 cm, sign. PD Jiří D Novotný 1991, autorský tisk, při okrajích poškozený papír, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. J. Novak, F. Muzika and M. Hegar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Associat…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Aetatis Svae LXXXIX (šedá varianta)

    No.: 1229

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:38

    litografie, 2002, 49 x 38 cm, sign. DU BKrátký 2002, rám, č. 9/21, na rámu drobné oděrky, studied at the atelier of prof. J. Konupek, J. Solaro at The State Graphic School in Prague, attended the evening courses at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and the graphic atelier of pro…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Kříž

    No.: 1231

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:37

    litografie, 2002, 54 x 43 cm, sign. DU BKrátký 2002, rám, č. 8/14, na rámu drobné oděrky, studied at the atelier of prof. J. Konupek, J. Solaro at The State Graphic School in Prague, attended the evening courses at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and the graphic atelier of pro…

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Aetatis Svae LXXXIX (oranžová varianta)

    No.: 1230

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:36

    litografie, 2002, 49 x 38 cm, sign. DU BKrátký 2002, rám, č. 5/8, na rámu drobné oděrky, studied at the atelier of prof. J. Konupek, J. Solaro at The State Graphic School in Prague, attended the evening courses at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and the graphic atelier of prof…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hampl

    Pruhy (PF 1995)

    No.: 1223

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:35

    strukturální tisk, tužka, papír, 1994, 8,5 x 20 cm, sign. DU Hampl 94

    Current price: 850 CZK (34 €)