Zátiší s jablky

    No.: 862

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 11:27

    olej, karton, 36,5 x 48 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Kytice růží

    No.: 861

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 11:26

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s ovocem

    No.: 860

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 11:25

    tempera, běloba, karton, 50 x 100 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Světice

    No.: 829

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:54

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Krajina s hradem

    No.: 828

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:53

    tuš, tužka, papír, 18. století, 15.5 x 20,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Architektonický motiv

    No.: 827

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:52

    tuš, papír, 19. století, 38,5 x 26 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Podkrkonoší

    No.: 799

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:24

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Krajina s potokem

    No.: 798

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:23

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    No.: 797

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:22

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    No.: 796

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:21

    olej, plátno, dřevo, 24 x 28,5 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Svaté čtení

    No.: 794

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:19

    olej, plátno, 58,3 x 41,6 cm, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Apoštolové

    No.: 793

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:18

    malba na plechu, 24 x 33,3 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    No.: 680

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 08:25

    Bust of a young woman

    No.: 631

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2020 15:00

    antique terracotta with polychromy, v. 32 cm, signed on side, antique terracotta with polychrome, 19th century Vienna, sculpture in good condition. marked on the side .., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Untitled

    No.: 630

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    patinated plaster, v. 50 cm, later copies from the circuit of Matthias Bernard Braun

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Expedition

    No.: 278

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    watercolor, paper, circa 1900, 19,6 x 14,8 cm, framed, presumably German or Austrian artist, such as Anton Goering (1836-1905), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Portrait of a lady

    No.: 273

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    mixed media, paper, 50 x 40 cm, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

    Study of faces

    No.: 272

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    red pastel, paper, 18th century, 25,8 x 41,4 cm, rigt/lower signed-stamp , on paper spots, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

    Icon

    No.: 268

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Polychrome wrought brass, 16 x 9,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Portrait of a man

    No.: 76

    oil, canvas, 24 x 21, 5 cm, framed, restoration report enclosed

    Portrait of woman

    No.: 75

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    oil, canvas, 1. pol. 19 století, 24, 5 x 21 cm, framed, restoration report enclosed

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

    Flowers II

    No.: 73

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    oil, wooden board, 20 x 18, 5 cm, framed, restoration report enclosed

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

    Flowers

    No.: 72

    oil, wooden board, 20 x 18 cm, framed, restoration report enclosed

    Still life with fish

    No.: 71

    Auction price: 40.000 CZK (1.600 €)

    oil, metal plate, 14, 7 x 20 cm, framed, restoration report enclosed

    Current price: 40.000 CZK (1.600 €)

    Still life with crayfish

    No.: 70

    oil, metal plate, 16 x 22 cm, framed, restoration report enclosed

    Adam et Éve découvrant le corps d'Abel

    No.: 156

    copperplate, 57,3 x 34,7 cm, spots on the paper in places, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Neznamý autor

    Žena (fotografie díla Jana Kodeta)

    No.: 614

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:09

    fotografie, 24 x 18 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Neznamý autor

    Totem (fotografie díla Jana Kodeta)

    No.: 612

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2020 15:07

    fotografie, 24 x 17,8 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Ptáčci

    No.: 457

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:52

    dřevoryt, 1890, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Útok

    No.: 456

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2020 15:51

    dřevoryt, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno,

    Current price: 300 CZK (12 €)