• Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Tatínek (Michal Skrbek)

    No.: 133

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:14

    lept, 1914, 8,3 x 6,2 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 914, , the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Učitel Emil Pelunka

    No.: 134

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:16

    suchá jehla, 1913, 26,5 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 913, , the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Generální konzul Jan Šeba

    No.: 135

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:18

    suchá jehla, 1922, 28,8 x 18,8 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 922, Du popsáno: generální konzul Jan Šeba v Hamburku v.r. 1922. Pozdější vyslanec v Bukurešti a v Číně. Studie tužkou kreslena za mé návštěvy v Hamburku 1922 na gen. Konzulátě., , the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Bárta

    (1864-1919)

    V. J. Novotný

    No.: 136

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:20

    lept, 1903, 16 x 10,8 cm, DU popsáno, , the disciple of prof. Pirner and Marak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    No.: 137

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:22

    dřevoryt, 1919, 19 x 15,2 cm, sign. PD Vik, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne in Paris, …

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Autoportrét?

    No.: 138

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:24

    suchá jehla, 1921, 16,7 x 12,5 cm, sign. PD Kwellner 921, při spodním okraji pomuchlaný papír, , disciple of A. Kalvoda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Sochař Ladislav Kofránek

    No.: 139

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:26

    suchá jehla, 1940, 17,3 x 13 cm, sign. PD Arno Nauman, na dvojlistu s textem: Za laskavou a mně tak milouv vzpomínku k mé šedesátce co nejsrdečněji děkuji. Oddaný Lad Kofránek, vlastnoruční podpis Ladislava Kofránka,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    No.: 140

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:28

    lept, suchá jehla, 16,5 x 12 cm, sign. PD Alex,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Mario Stretti

    (1878-1957)

    Prof. Hlava

    No.: 141

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:30

    litografie, 1942, 27,5 x 19,8 cm, sign. LD Mario Stretti, při okrajích mírně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Antonín Dvořák

    No.: 142

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:32

    ocelorytina, 10,4 x 7,6 cm, sign. DU JHerčík, vydáno při příležitosti Roku české hudby a šestého Hudebního festivalu v Příbrami květen 1974, při okrajích lehce zažloutlý papír, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Kopp

    Portrét MIroslava Horníčka

    No.: 144

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:36

    fotografie, 1986, 29,7 x 23,6 cm, sign. PD Kopp, rám, č. 2/5, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, odkud p…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Josef Sudek

    No.: 145

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:38

    bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Neumann

    Karel Havlíček Borovský

    No.: 146

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:40

    tuš, papír, 1921, 24,2 x 15,9 cm, sign. DU 1921 Neumann, studentská práce, papír zažloutlý, ušpiněný, v rozích pokrčený,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Jan Amos Komenský

    No.: 147

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:42

    ocelorytina, 1992, 16,5 x 13,3 cm, sign. PD Jherčík, autorský tisk, polámané rohy papíru, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Edvard Beneš

    No.: 148

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:44

    fotografie. matný papír, 28 x 36 cm, fotografie nalepena na papíru, fotografie i papír ušpněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    No.: 149

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:46

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Wagstaff

    Lorenzo de Medici

    No.: 154

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:48

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno Du Engraved by Wagstaff from a Print by Raffaelle Morghen after a picture by G. Yasari, zažloutlý papír, na levém okrtaji papíru hnědý flek,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Poussin

    No.: 155

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:50

    mědirytina, 12,7 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from the original Picture by himself in the gallery of the Louvre, lehce zažloutlý papír, v levém horním rohu papíru žluté tečky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Murillo

    No.: 156

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:52

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven form the original Picture by Murillo, zašlý papír, levý okraj papíru zažloutlá, v levém horním rohu nahnědlé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • H. Meyer

    Correggio

    No.: 157

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:54

    mědirytina, 13 x 10,4 cm, značeno DU Engraved by H,. Meyer after a head by himself in te Cathedral of Parma, zašlý papír, PD lehce ušpiněn papír, na horním okraji papíru flek od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Thomson

    Raffaelle

    No.: 158

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:56

    mědirytina, 12 x 9,8 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from a Miniature copy of the original picture in the gallery at Florence, zašlý papír, na spodním okraji papír lehce ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • C. Cook

    Johann Sebastian Bach

    No.: 159

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 11:58

    mědirytina, 13,4 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by C. Cook, from a painting by L. Sichlong, lehce zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Molhison

    Voltaire

    No.: 160

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:00

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno Du Engraved by Jas. Molhison form an original Picture by Largilhere in the original collection of the Institute of France, zašlý papír, na okrajích je papír zašedlý, na okrajích 3 flíčky od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Goethe

    No.: 161

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:02

    mědirytina, 13 x 10,3 cm, značeno DU Engraved by Posselwhite from a Picture by george Dawc esqr. RA., lehce zašlý papír, PD v rohu papíru žlutý flíček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Beethoven

    No.: 162

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:04

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl after a Painting by Kloeber, zašlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Posselwhite

    Frederick C. von Schiller

    No.: 163

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:06

    mědirytina, 13,5 x 10,5 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD C. von Kugelgen pinxt., zašlý papír, na levém okrajipapír zažloutlý, na pravém okraji papíru menší šmouha,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    Simon Lord Lovat

    No.: 164

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:08

    tisk, 14,3 x 9,2 cm, zachycen pár hodin před popravou za vážný zločin,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    No.: 165

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:10

    litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Šindelář

    Portrét Josefa Potera, parte

    No.: 166

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:12

    tisk, 2004, 20 x 13 cm, sign. PD Šindelář, č. 12/180,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Rembrandt Harmensz van Rijin

    No.: 167

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 26. 02. 2020 12:14

    litografie, 8 x 8 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)