• Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jiří Dienstbier (s podpisem JD)

    No.: 1

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:00

    fotografie, 19,5 x 14,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    C. C. v Karlových Varech

    No.: 2

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:01

    fotografie, 1966?, 17,5 x 23 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Juraj Herz

    No.: 3

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:02

    fotografie, 1966, 12 x 18 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Baráčnická rychta (Fr. Vláčil)

    No.: 4

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:03

    fotografie, 1966, 12 x 18 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha

    No.: 5

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:04

    fotografie, 20 x 13,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Brdečka

    No.: 6

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:05

    fotografie, 13,5 x 20 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    František Vláčil s Miroslavem Ondříčkem (1999)

    No.: 7

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:06

    fotografie, 13 x 19,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha s koťátky

    No.: 8

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:07

    fotografie, 20,5 x 14 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jan Werich a Miroslav Horníček

    No.: 9

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:08

    fotografie, 11 x 16,5 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jan Werich se sochou

    No.: 10

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:09

    fotografie, 18,5 x 24 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    M. Horníček ležící (1964)

    No.: 11

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:10

    fotografie, 18 x 24 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    I. Kyncl, V. Chramostová a J. Ruml (1990)

    No.: 12

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 20:11

    fotografie, 25 x 37 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    No.: 439

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:34

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    No.: 440

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:35

    japonský dřevoryt, 30 x 18,3 cm, značeno PD razítke,, rám, restaurováno, rám rozklížen,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kabuki bojovník _Meiji

    No.: 441

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:36

    japonský dřevoryt, 35 x 24 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Bojovník

    No.: 442

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:37

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Přepadení u moře

    No.: 443

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:38

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Noční hlídač

    No.: 444

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:39

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený a místy zašpiněný papír,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Kabuki

    No.: 445

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:40

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Čištění meče

    No.: 446

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:41

    japonský dřevoryt, 36,3 x 26,4 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, zažloutlý papír se skvrnkami,

    Gejša

    No.: 447

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:42

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    No.: 448

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:43

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    No.: 449

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:44

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    No.: 450

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:45

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša s hřebenem

    No.: 451

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:46

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    No.: 452

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:47

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Gejši

    No.: 453

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:48

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Větvička

    No.: 455

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:50

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Útok

    No.: 456

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:51

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Ptáčci

    No.: 457

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 01. 2020 15:52

    Current price: 300 CZK (12 €)