• Andrej Augustín

    (1964)

    Nožičky jako salámik

    No.: 492

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:00

    serigrafie, 1994, 40 x 24,5 cm, sign. PD Andrej Augustín 1994, rám, 47/76, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Juraj Bartók

    Osamělá slunečnice

    No.: 493

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:01

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Kentauři

    No.: 494

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:02

    suchá jehla, 49 x 39 cm, sign. PD Jana Bergerová, 7/16, pokrčený, zažloutlý a místy poškrábaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Joachym Beruschka

    (1973)

    Tao I.

    No.: 495

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:03

    linoryt, 40 x 60 cm, sign. PD Joachym Beruschka, 42889, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Joachym Beruschka

    (1973)

    Tao III.

    No.: 496

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:04

    linoryt, 34 x 64 cm, sign. PD Joachym Beruschka, 42889, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Blaha

    (1961)

    Madona

    No.: 497

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:05

    mezzotinta, 2004, 29,8 x 24 cm, sign. PD Jan Blaha, 18476, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno and The private graphic school of doc. Cerny in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jan Blaha

    (1961)

    No.: 498

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:06

    lept, 28,8 x 49,6 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno and The private graphic school of doc. Cerny in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    V růžovém

    No.: 499

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:07

    tempera, karton, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD VB, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Motocyklista

    No.: 500

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:08

    monotyp, 34 x 39 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    No.: 501

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:09

    monotyp, 50 x 39 cm, monogr. PD VB, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Prodejna s látkami

    No.: 502

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:10

    tempera, karton, 32 x 43 cm, sign. PD VB, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Jiří Brázda

    Kozoroh

    No.: 503

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:11

    lept, mezzotinta, 1992, 10,3 x 6,9 cm, sign. DU J. Brázda 92, 3/25, znamení zvěrokruhu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Vodnář

    No.: 504

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:12

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Ryby

    No.: 505

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:13

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Beran

    No.: 506

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:14

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Býk

    No.: 507

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:15

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Blíženci

    No.: 508

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:16

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Rak

    No.: 509

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:17

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Lev

    No.: 510

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:18

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Panna

    No.: 511

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:19

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Váhy

    No.: 512

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:20

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Štír

    No.: 513

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:21

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Brázda

    Střelec

    No.: 514

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:22

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • I. Craft

    Find your way

    No.: 515

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:23

    olej, plátno, 2016, 70 x 70 cm, sign. a popsáno na zadní straně I. Craft 2016, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    No.: 516

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:24

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 42887, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, disciple of Juraj Horváth and Michaela Kukovičová at The School of Fine Arts and Crafts in Prague, one year's short term attachment …

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    No.: 517

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:25

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    No.: 518

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:26

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • František Ringo Čech

    Rodný dům Franze Kafky - Praha

    No.: 519

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:27

    serigrafie, 1990, 33,8 x 29,5 cm, sign. PD Frant. Ringo Čech 90, rám, 43/100, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Z cyklu Lužice

    No.: 520

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:28

    kvaš, papír, 1964, 43 x 61 cm, sign. LD Alena Čermáková, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Zoufalci

    No.: 521

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 08:29

    linoryt, 40 x 39,8 cm, sign. PD Bohdan Dušek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)