• Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Sandy McTrigger

    No.: 819

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:27

    tuš, papír, 37 x 26 cm, DU razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    V táboře

    No.: 820

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:28

    tuš, papír, 42,5 x 27,5 cm, DU razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Psí spřežení

    No.: 821

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:29

    tuš, papír, 37,5 x 28 cm, DU razítko autora, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Maria dei Gratia Bohemiae et Brunensis Regina

    No.: 822

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:30

    lept, 33 x 21,3 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno and The private graphic school of doc. Cerny in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Far West

    No.: 823

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:31

    lept, mezzotitna, 34 x 22 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno and The private graphic school of doc. Cerny in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Hodonský

    Splývání

    No.: 824

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:32

    linoryt, 1967, 17,3 x 25,3 cm, sign. PD Hodonský 63, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda …

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • František Hodonský

    Pod vodopádem

    No.: 825

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:33

    linoryt, 1964, 29,6 x 17,4 cm, sign. DU Hodonský, č. 1/1, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Cz…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    No.: 826

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:34

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 41/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Associati…

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • František Hodonský

    Vodní architektura

    No.: 827

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:35

    litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Assoc…

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    No.: 828

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:36

    litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Associ…

  • Karin Božková

    No.: 829

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:37

    linoryt, 56 x 42,3 cm, sign. PD Karin Božková, č. 3/10, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Ležící akt

    No.: 830

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:38

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Šašek

    No.: 831

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:39

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Pavlína Bartušková

    Sedící

    No.: 832

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:40

    linoryt, 67,7 x 52,4 cm, sign. PD Bartušková Pavlína, č. 2/8, při okraji poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Vojtěch Teicher

    Sedící akt

    No.: 833

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:41

    linoryt, 2006, 75 x 50 cm, sign. PD Vojtěch Teicher 06, č. 5/7, zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Holubice

    No.: 834

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:42

    linoryt, 53 x 36 cm, zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    No.: 835

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:43

    linoryt, 60 x 45,7 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

    No.: 836

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:44

    tisk, papír, 81,5 x 57,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Létající pes

    No.: 837

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:45

    tisk, papír, 58 x 82 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 838

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:46

    linoryt, 91,5 x 66,8 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    No.: 839

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:47

    linoryt, 92 x 67 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    No.: 840

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:48

    linoryt, 88,8 x 68 cm, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Denisa Čermáková

    No.: 841

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:49

    linoryt, 90 x 68,5 cm, sign. PD Denisa Čermáková, č. 4/4, lehce zašpiněný, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Kamila Ženatá

    Ve stáji

    No.: 842

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:50

    akvatinta, 1981, 22,2 x 31,5 cm, sign. PD Přibáňová - Albrechtová 81, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Kamila Ženatá

    Kůň na kolotoči

    No.: 843

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:51

    akvatinta, 1981, 37,6 x 49,7 cm, sign. PD Kamila Přibáňová - Albrechtová 1981, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamila Ženatá

    Generalis

    No.: 844

    Planned termination: 03. 04. 2020 13:52

    akvatinta, 24,9 x 36 cm, sign. PD Kam. Ženatá, autorský tisk, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of L. Cepelak