Fine Art (171st Christmas Auction) - online part

only on-line auction

  • František Koudelka

    (1896-1976)

    Chalupy v Olšových Vratech u Karlových Varů (Pohled z Vítkova vrchu)

    No.: 822

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:42

    olej, plátno, karton, 33 x 48 cm, sign. PD F.Koudelka, rám, vzadu popsáno autorem. , na rámu drobné oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Portrét muže

    No.: 823

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:43

    olej, plátno, 24,5 x 16 cm, sign. Du Jan Kudláček, rám, , the disciple of Prof. P. Dillinger and K. Muller at the National Graphic School in Prague, later of Prof. V. Nechleba and V. Rada at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Muž v červené kápi

    No.: 824

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:44

    olej, plátno, 21,5. x 16,7 cm, sign. PD Jan Kudláček, rám, na rámu oděrky, , the disciple of Prof. P. Dillinger and K. Muller at the National Graphic School in Prague, later of Prof. V. Nechleba and V. Rada at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Liška

    (1914-1987)

    Zima ve Vlachovicích

    No.: 825

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:45

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Mahrla

    (1911-1999)

    Lom Prosetín

    No.: 826

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:46

    olej, papír, 27,5 x 58 cm, sign. PD Mahrla, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, rám poškozen,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Monogramista SN

    Figura

    No.: 827

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:47

    olej, karton, 1966, 58 x 40 cm, PD monogr. SN 66, rám

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Promenáda

    No.: 828

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:48

    olej, dřevotříska, 41 x 51 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Dvojice u stolu

    No.: 829

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:49

    enkaustika, 1969, 53,5 x 40 cm, sign. LD, rám

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

    Znaky

    No.: 830

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:50

    olej, plátno, 54 x 45 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • V. Novák

    Letní krajina

    No.: 831

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:51

    olej, plátno, 67 x 97 cm, sign. PD V. Novák, rám, v pravé části malba mírně poškozena, rám místy poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • K. Novák

    Slunce v Lužním lese (Milovice)

    No.: 832

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:52

    olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek,

  • J Verich

    Dívenka v kroji

    No.: 833

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:53

    olej, plátno, karton, 23 x 26 cm, sign. PD J. Verich, rám,

  • Zapadlo

    Chalupy

    No.: 834

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:54

    olej, sololit, 35 x 50 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • V. Heller

    Pražská Kampa

    No.: 835

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:55

    olej, karton, 24 x 30,5 cm, sign. PD V. Heller 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Margarita Jenčovská

    (1933)

    Můj horký podzim

    No.: 836

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:56

    olej, karton, 47 x 53 cm, sign. PD M. Jenčovská, rám, na zadní straně štítek Dílo s popisem a razítkem čfvu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Magdaléna Konečná

    Tři Grácie

    No.: 837

    Auction price: 5.900 CZK (236 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:57

    olej, plátno, 1957, 280 x 220 cm, sign. LD MKonečná 57, sundáno ze slepého rámu , srolováno, plátno poškozeno

    Current price: 5.900 CZK (236 €)

    Motýl

    No.: 838

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:58

    smalt na plechu, 19,7 x 19,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Olga Říhová-Salu

    Zoufalství

    No.: 839

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 11:59

    olej, plátno, 1955, 67,5 x 77,5 cm, sign. PD Salu 55, vzadu popsáno

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Válek

    Tanec kostlivce

    No.: 840

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:00

    olej, dřevo, 1967, 37,3 x 12,3 cm, sign. PD Válek 67, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Válek

    Tanec Fausta

    No.: 841

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:01

    olej, dřevo, 1967, 37,2 x 12,8 cm, sign. DU Válek 67, rám, na rámu oděrky,

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    No.: 842

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:02

    akvarel, běloba, papír, 1962, 43 x 62 cm, sign. PD Antušek 62, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    No.: 843

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:03

    tempera, papír, 32 x 44,5 cm, sign. PD Antušek 62, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Hofman

    (1906-1998)

    Letní pláž

    No.: 844

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:04

    pastel, papír, 28 x 37 cm, sign. PD Hofman, rám, rám poškozen, , the disciple of prof. O. Nejedly and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Ales in Brno, SVUM in Hodonin, SCVU

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Jaroš

    (1859-1929)

    Podzimní les

    No.: 845

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:05

    akvarel, papír, 22 x 29 cm, sign. PD Petr Jaroš, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    No.: 846

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:06

    akvarel, tuš, papír, 58 x 27 cm, monogr. PD V., rám, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Portrét mladého muže

    No.: 847

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:07

    pastel, uhel, papír, 60 x 46 cm, při okrajích poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Akt dívky

    No.: 848

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:08

    uhel, papír, 29,8 x 21,8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Slavíček

    (1900-1970)

    No.: 849

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:09

    lavírovaná kresba tuší, 28,5 x 37 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky, V. Nechleba and O. Nejedly, member of The Umelecka beseda, SCVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nizkým Tatrám (Z Nového Smokovce)

    No.: 850

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:10

    akvarel, papír, 1937, 46 x 35 cm, sign. LD K. Tondl 1937, rám, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art, Aesthetics and Philosophy at The Faculty o…

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét dívky

    No.: 851

    Planned termination: 13. 12. 2019 12:11

    tužka, papír, 27 x 20 cm, sign. PD Zívr, rám, studentská práce 20.- 30. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42