auction history

  • Franz Schenk

    Šel dráteník po ulici...

    No.: 35

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:34

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Franz Schenk

    Měla jsem holoubka...

    No.: 32

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Franz Schenk

    Skákala bába přes rybník...

    No.: 34

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:33

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    Počkej já povím...

    No.: 33

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:32

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Franz Schenk

    Krůcaj, krůcaj, vykrůcaj...

    No.: 31

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:30

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Hrály dudy u pobudy...

    No.: 27

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:26

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Franz Schenk

    Proč bychom se netěšili

    No.: 22

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:21

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Franz Schenk

    Utíkej Káčo utíkej...

    No.: 9

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:08

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Franz Schenk

    No.: 5

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2020 18:07

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    No.: 1200

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:38

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

  • Jan Zrzavý

    Maska

    No.: 1199

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:37

    ocelorytina, 7,5 x 5 cm, rám, vyryl Josef Herčík, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    No.: 1198

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:36

    litografie D15, 1920, 10 x 6,1 cm, značeno na kameni 1920, příloha Veraikonu 1920, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Adam a Eva (P.F. 1981)

    No.: 1186

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    kombinovaná technika, papír, 12 x 9 cm, sign. PD Neprakta, Du věnování autora Jiřímu Mulačovi, věnování mírně rozpité od vody , ohnuté rohy papíru,

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Rudolf Alois Zörner

    Figura

    No.: 1197

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:35

    kombinovaná technika, papír, 1989, 50 x 35 cm, sign. DU Rudolf Zörner 1989, 45748, při horním okraji zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Skica k reliéfu

    No.: 1196

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:34

    tužka, papír, začátek 60. let, 15 x 15 cm, rám, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Portrét dívky

    No.: 1195

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:33

    tužka, papír, 27 x 20 cm, sign. PD Zívr, rám, studentská práce 20.- 30. léta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    No.: 1194

    Auction price: 8.500 CZK (340 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:32

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    No.: 1193

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:31

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 32 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42

  • František Zavřel

    (1891-?)

    Letní krajina

    No.: 1192

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:30

    olej, lepenka, 48 x 68,5 cm, sign. PD Zavřel, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Pribik

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Daniel Zachar

    (1950)

    Z cyklu Svetlo a tieň č. 3

    No.: 1191

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:29

    fotografie, karton, 23,9 x 17,7 cm, sign. na zadní straně Daniel Zachar, Mladý svět ročník 1969, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Kresba z cyklu Šáreckého (Listopad v Divoké Šárce)

    No.: 1190

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:28

    pastel uhel, papír, 1936, 31,5 x 43 cm, sign. LD Ad. A. Z. 36, rám, na zadní straně štítek z výstavy Adolf A. Zahel - Soubor malířského díla v Obecním domě z roku 1940 (č. kat. 72), přípis z Jubilejní výstavy KVU Aleš v Brně 1938 a přípis z Členské výstavy kreseb SVU Aleš Praha v Hollaru 1944 , Prov…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    No.: 1189

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:27

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Výprask (P.F.. 1979)

    No.: 1188

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:26

    serigrafie, 11 x 9 cm, sign. DU Neprakta, při spodním okraji skvrna od vody se zahnědlým okrajem, ohnuté rohy,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Dívka s loutnou

    No.: 1187

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:25

    serigrafie, 13 x 6 cm, sign. na dvojlistě Neprakta,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci

    No.: 1185

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:23

    lept, 1917, 26,2 x 19,5 cm, sign. PD KWellner 917, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of A. Kalvoda

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jitka Walterová

    Šťasný princ

    No.: 1184

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:22

    lept, 1974, 20,6 x 14,4 cm, sign. DU Jitka Waltrová, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jitka Walterová

    Podzim

    No.: 1183

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:21

    lept, 1977, 39 x 59,5 cm, sign. PD Jitka Waltrová 1977, č. 15/20, lehce pokčený papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Martina Walterová

    (1988)

    Polechtán - srilankan series

    No.: 1182

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:20

    uhel, akryl, olej na plátně, 2017, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. Daniel Balabán at the Faculty of Arts of the Ostrava University, later of Prof. Andrzej Szarek at Katowice Silesian University Art Institute

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Radan Wagner

    Schoulené masky

    No.: 1181

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:19

    uhel, papír, 1995, 50 x 38 cm, sign. PD Wagner 95, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Radan Wagner

    Prostřeno

    No.: 1180

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 19:18