• .

    Dokumente polnischer Grausamkeit

    No.: 1198

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 05. 2019 13:19

    kniha, obs. 303s. textu (něm.), 100s. obr. přílohy, vyd. pravděp. Zentralverlag der NSDAP, Berlín, 1940, plpl. vazba, hřbet naprasklý, odřené okraje a naražené růžky desek, velmi dobrý stav,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • .

    Konvolut 19 kolorovaných pohlednic Moravské Ostravy

    No.: 1234

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 05. 2019 13:55

    19x pohlednice, 9 x 14 cm, pohlednice nejsou prošlé poštou, Třída 28. října, Vilová čtvrť, sanatorium, Městské divadlo, Polský dům, Těšínská ulice aj., kraje a rohy odřené, místy pomačkané, německé popisky přetištěny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • .

    Konvolut 11 kolorovaných pohlednic Rakouských Alp

    No.: 1235

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 24. 05. 2019 13:56

    11x pohlednice, 1916, 9 x 14 cm, 7 pohlednic neprošlých poštou, 4 pohlednice prošlé, datace kolem roku 1916, patrné známky opotřebení, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • .

    Winnetou - hrací karty

    No.: 1243

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 24. 05. 2019 14:04

    karty, ., 11 x 7,5 cm, 36 hracích karet kvarteto s německým textem, karty jsou v plastové krabičce, mírná pachová stopa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • .

    Konvolut 8 pohlednic pražských mostů

    No.: 1245

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 05. 2019 14:06

    8 x pohlednice, ., 9 x 14 cm, černobílé a kolorované pohlednice pražských mostů z období Rakousko - Uherska, všechny prošlé poštou, lehce opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • .

    Velkoněmecká říše - Neubertova mapa

    No.: 1361

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 24. 05. 2019 16:02

    mapa, 1942, 84 x 96 cm, Neubertova podrobná místopisná mapa Velkoněmecké říše, protektorát Čechy a Morava, Gen. - Gouvernement, Slovensko a Švýcarsko. Vydaly a vytiskly Grafické závody V. Neubert a synové v měřítku 1 : 1 500 000 v Praze 1942., mírně poškozeno,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • .

    Deutsches Reich ( Velkoněmecká říše)

    No.: 1362

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 24. 05. 2019 16:03

    mapa, 47 x 102 cm, Patent-Falzkarte für Kraftfahrer, Frankfurt A. M. : Schirmer & Mahlau, okolo roku 1940, 2 mapy na 1 listu : Měřítko 1:100 000 , poškozeno, zašpiněný obal,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • .

    Pozdrav iz Mostara / Gruss aus Mostar / salutation de Mostar

    No.: 1805

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 24. 05. 2019 23:26

    album, album 20 hlubotiskových pohledů na hercegovinský Mostar, secesní výzdoba desek,  německé popisky pohlednic, vydáno před rokem 1918, soubor pohlednic sešitý v kartonových deskách, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • .

    Přehled rostlin - ilustrované vydání (Pen - cchao)

    No.: 824

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 23. 05. 2019 15:00

    čínská bibliofilie, 3 sešity, tištěno koncem 18. století, deskotisk - dřevořez, zkrácené vydání velkého Pen-cchao z dynastie Sung, zažloutlý papír, obálky svazků mírně poškozené,

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • .

    Dějiny dynastií Suli a Tchang - Ilustrované vydání

    No.: 823

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    čínská bibliofilie, dílny v Čchan-čou. 1696, deskotisk - dřevořez,

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • .

    Paměti západní komnaty

    No.: 814

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    čínská bibliofilie, fotolitografické vydání původně mingského deskotiskového souboru (text + ilustrace), 2 svazky v čísnké tradiční vazbě nití v rozkládacím pouzdru, 1955, Šanghaj, 39,5 x 24,6 x 4,5 , pláno na hřbetu pouzdra mírně vyšisované, na vnitřní straně pouzdro místy zažloutlé,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • .

    Geschichte der Costüme

    No.: 588

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • .

    Manövrir-Reglement für die kaiserl. königl. Infanterie

    No.: 575

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    kniha, 1853, 23 x 15 cm, kniha vojenských nařízení, nakl. Kaiserlich-Königliche Hof- und Staatsdruckerei, Vídeň, německy, rozkládací mapky, dobrý stav, nalepený štítek knihovny, razítko majitele, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • .

    Missale romanum

    No.: 569

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • .

    Z trosek a dýmu zrozený

    No.: 507

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    kniha, 1968, 20 x 13 cm, kronika politického, technického, ekonomického a výrobního dění závodu Lokomotivka-Sokolovo, odborového podniku ČKD Praha v letech 1945-67, vyšlo jako zvláštní příloha podnikových novin Kovák - ČKD, vazba původní, brožovaná, 111 stran , vazba ošoupaná a odřená, spodní roh va…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • .

    Východoslovenské železiarne Košice – Československo

    No.: 494

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    12 x pohlednice v obálce, 1966, 14,5 x 10,5 cm, soubor dvanácti pohlednic v papírovém obalu, Pressfoto, Bratislava, papírové pouzdro lehce opotřebené, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • .

    Schweizer Trachten

    No.: 489

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    35 x pohlednice, 14 x 9 cm, konvolut 35 kolorovaných pohlednic s motivem švýcarských krojů, vše v papírovém obalu, obal opotřebený, pohlednice ve výborném stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • .

    Zora. Letecké album I/II

    No.: 488

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    album, 30,5 x 22,5 cm, album s obrázky z čokolád Zora, kolem r. 1936 , vazba původní, brožovaná, 2 x 22 stran, stav dobrý, opotřebené obálky, obrázky kompletní, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • .

    Geldsorten aller Länder

    No.: 486

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    album, 1910, 13,5 x 20 cm, album ražených replik mincí evropských mocností a jejich kolonií, popisový text anglicky, zašpiněné desky, na dvou místech lehká poškození , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • .

    The Coronation of King George IV and Queen Elizabeth

    No.: 485

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    kniha, 1937, 31 x 21,5 cm, fotografická publikace svatby královského páru, množství textu a fotografických vyobrazení, Odhams Press LTD. London, plátěná vazba, bez poškození, v ochraném obalu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • .

    Zlatá bible

    No.: 16

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    kniha, 259 reprodukcí ze středověkých rukopisů zdobených fóliovým zlatem, kompletní znění Starého a Nového zákona v textu Jeruzalémské bible přeloženém Františkem X. a Dagmar Halasovými, doslov pražského arcibiskupa Dominika Duky, vazba knihařství Richard Mayer, tisk a zlacení Holzer Druck, vyd. Kar…

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • .

    Rodinná bible

    No.: 15

    Auction price: 17.000 CZK (680 €)

    kniha, 356 reprodukcí ze středověkých biblí, 270 iluminací zdobených fóliovým zlatem, vzácné miniatury a ozdobné iniciály, předmluva papeže Františka a Vatikánské apoštolské knihovny, kompletní znění Starého a Nového zákona v textu Jeruzalémské bible přeloženém Františkem X. a Dagmar Halasovými, vy…

    Current price: 17.000 CZK (680 €)