Jan Bohumil Pospíšil

(1898-1968)

  • Jan Bohumil Pospíšil

    (1898-1968)

    Před soumrakem

    No.: 243986

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:22

    olej, plátno, 34 x 49 cm, sign. LD Míla Pospíšil, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)