František Stolař

(1933-2012)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Červený obraz

    No.: 243995

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:31

    olej, plátno, 1964, 100 x 70 cm, sign. na zadní straně Stolař, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of M. Malina and J. Halekal

    Current price: 2.800 CZK (112 €)