Jaroslav Šimůnek

(1872-1939)

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Pražské panorama

    No.: 243989

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 11:25

    olej, plátno, karton, 25 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)