Karel Špillar

(1871-1939)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    No.: 244231

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:27

    litografie, 20 x 14 cm, PD značeno na kameni K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 54/3, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    No.: 244232

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:28

    litografie, 17,3 x 20 cm, sign. PD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 61/7,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)