J. Výrovský

  • J. Výrovský

    Jarní tání

    No.: 213678

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 14:15

    olej, plátno, karton, 50 x 66 cm, sign. LD J. Výrovský, rám, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (52 €)