Josef Novák

(1902-1987)

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Múzy

    No.: 199567

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 10. 02. 2020 14:57

    litografie, 19,5 x 35 cm, sign. PD Josef Novák, č. 26/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)