• Vladimír Komárek

    Pohled v zrcadle

    No.: 8

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:31

    dřevoryt, 27,5 x 18,6 cm, sign. DU V. Komárek, č. 34/100, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    No.: 7

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:32

    suchá jehla, 19,7 x 11,6 cm, sign. DU, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Lavice

    No.: 6

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:33

    dřevoryt, 26,2 x 17,4 cm, sign. DU VKomárek, papírová pasparta, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Dýmka

    No.: 39

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:34

    suhá jehla, 22,4 x 11,7 cm, sign. DU VKomárek, č. 19/60, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Komárek

    Konvolut 4 novoročenek

    No.: 48

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:35

    1x suchá jehla, 3x dřevoryt, všechny signované, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    No.: 47

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:36

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    No.: 44

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:42

    dřevoryt, 14,5 x 9,5 cm, sign. DU VKomárek , , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Zamyšlený

    No.: 41

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:43

    suchá jehla, 18,5 x 28 cm, sign. PD VKomárek , č. 37/50, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    No.: 43

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:44

    dřevoryt, 22,8 x 29,5 cm, sign. DU VKomárek, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Komárek

    Dva andělé

    No.: 42

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:45

    suchá jehla, 1969, 28,7 x 40 cm, sign. DU Vlad. Komárek 69, č. 20/50, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    No.: 49

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:46

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    No.: 46

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:47

    dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, LD přípis: Milé Janičce V. Komárek, papír mírně pomuchlán, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    No.: 45

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:48

    dřevoryt, 16,3 x 29 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Vladimír Komárek: Ilustrační grafika

    No.: 40

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 17:49

    tisk, plakát, 77 x 57 cm, sign. DU VKomárek 1977, plakát k výstavě v Památníku národního písemnictví, Praha, červenec-září 1977, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Estimate: k CZK

  • Jaroslav Válek

    Síť

    No.: 1

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:00

    reliéfní grafika, 2002, 21,5 x 17,5 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Křoviny

    No.: 2

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:01

    reliéfní grafika, 2003, 27 x 24 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Meandry

    No.: 3

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:02

    reliéfní grafika, 1997, 19 x 24,5 cm, sign, PD J. Válek 97, autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Trávy

    No.: 4

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:03

    reliéfní grafika, 2002, 24,5 x 21 cm, sign. PD J. Válek , autorský tisk, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Hlava zasažená hřebíkem

    No.: 17

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:05

    steel, v. 28 cm, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • Jaroslav Válek

    Svatý Jiří lovec draků

    No.: 18

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:06

    steel, v. 66 cm, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Válek

    Svícen

    No.: 19

    Auction price: 1.250 CZK (50 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:07

    stainless steel, v. 10,5 cm, marked JV, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 1.250 CZK (50 €)

  • Jaroslav Válek

    Vývrtka drak

    No.: 20

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:08

    forged steel, délka 20 cm cm, marked JV, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Kompozice VII

    No.: 21

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:09

    monotype, 2002, 34 x 26 cm, sign. RD J. Válek 2002, no. 1/1, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice VIII

    No.: 22

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:10

    monotype, 2002, 26,5 x 34 cm, signed RD J. Válek 2002, no. 1/1, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice XVI

    No.: 23

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:11

    monotype, 2002, 26,5 x 34 cm, sign. RD J. Válek 2002, no. 1/1, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Papoušek - Nasca

    No.: 24

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:12

    blind blocking, 2001, 31 x 15 cm, sign. J. Válek 01, author´s print, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Vážka

    No.: 25

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:13

    relief print, 2003, 16,5 x 23 cm, signed RD J. Válek 03, artist´s print, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Papoušek - Nasca

    No.: 26

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:14

    relief print, 2001, 26 x 22 cm, signed RD J. Válek 01, artist´s print, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    No.: 27

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:15

    monotype, 2002, 34,5 x 26,7 cm, sign. RD J.Válek 2002, sligtly wrinkled paper at the edges, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice V

    No.: 28

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 28. 08. 2019 19:16

    monotype, 2002, 34,5 x 26,5 cm, sign. RD J. Válek 2002, no. 1/1, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 750 CZK (30 €)