• A. Burdová

    Zima

    No.: 238009

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:11

    olej, sololit, 1981, 70 x 45 cm, sign. PD A. Burdová 81, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    No.: 237974

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:12

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 1/6, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, disciple of Juraj Horváth and Michaela Kukovičová at The School of Fine Arts and Crafts in Prague, one year's short term attachment at…

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    No.: 237972

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:13

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    No.: 237973

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:14

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jarmila Dvořáčková - Šírová

    Potok

    No.: 230387

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:15

    suchá jehla, 35 x 32,5 cm, sign. PD Jarmila Dvořáčková - Šírová, pasparta, 3/20, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Holy, V. Silovsky and V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and SCVU

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří František Dvořák

    No.: 234278

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:16

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 70 x 50 cm, sign. PD J. F. Dvořák 2018, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Městečko

    No.: 233290

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:17

    litografie, 1972, 32 x 42,5 cm, sign. PD Fuchs 72, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jan Heřman

    Na břehu Vltavy - Praha

    No.: 189063

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:18

    tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Zdeněk Sýkora and Miloslav Polcar at Faculty of Education (Charles University in Prague)

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Heřman

    Na Vltavě - Praha II.

    No.: 189062

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:19

    tužka, papír, 2013, 44,3 x 30,2 cm, sign. LD Jan Heřman 2013, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Zdeněk Sýkora and Miloslav Polcar at Faculty of Education (Charles University in Prague)

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Heřman

    Dotek anděla

    No.: 189061

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:20

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Václav Jelínek

    Václav IV - plačící

    No.: 190616

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:21

    olej, papír, 23,5 x 15 cm, sign. LD Erwin van Haarlem, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Středomoří

    No.: 238010

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:22

    litografie, 35 x 48 cm, sign. PD J. Kaiser , rám, 148/150, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Pohled z okna do zahrady

    No.: 238011

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:23

    litografie, 48 x 38,5 cm, sign. PD M. Kazdová, pasparta, pasparta poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar …

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Dáma a kavalír

    No.: 230499

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:24

    pastel, akvarel, papír, 2012, 28 x 23 cm, sign. DU Kolařík 2012, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Keř

    No.: 208074

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:25

    dřevoryt, 21 x 15,5 cm, sign. DU V. Komárek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Pražský hrad

    No.: 207684

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:26

    linoryt, 19,2 x 40 cm, sign. LD Lukavský, 176/200, při levém horním rohu pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pohled z Kampy

    No.: 208079

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:27

    litografie, 22 x 40 cm, sign. PD Jan Mácha 79, 57/105, v místě původního rámu zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jana Míčková

    Sovy

    No.: 238013

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:28

    akvarel, tuš, papír, 1972, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Jana 72, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jana Míčková

    No.: 238012

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:29

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Televize II.

    No.: 238020

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:31

    tuš, papír, 1962, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, pravděpodobn ilustrace do Dikobrazu, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Televize

    No.: 238019

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:32

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Slepota

    No.: 238018

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:33

    lept, 1995, 18,6 x 13,5 cm, sign. PD, rám, 16/29, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Lesní scenerie

    No.: 238017

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:34

    olej, sololit, 1975, 45 x 54 cm, monogr. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    No.: 238016

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:35

    olejová tempera, karton, 66 x 55 cm, monogr. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Kutná hora

    No.: 238015

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:36

    lept, akvatinta, 1978, 14,8 x 48 cm, sign. PD , rám, 19/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Karlův most a Staroměstská mostecká věž

    No.: 238014

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:37

    tuš, papír, 42 x 30 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Neurčený autor (Ukrajina)

    No.: 238021

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:39

    pastel, papír, 1976, 34 x 41 cm, sign. LD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Chrám

    No.: 238022

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:40

    monotyp, 37 x 48 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vázou a bílými květinami

    No.: 203066

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:41

    tempera, paper, 51 x 41,8 cm, signed RD K. Oberthor, paper creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Továrny

    No.: 238023

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 10. 2019 18:42

    litografie, 40,3 x 59,8 cm, sign. J. Peca, rám, 70/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids