• Libuše Jarcovjáková

    Maminka čeká miminko (z cyklu Sny dětského pokoje)

    No.: 1288

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:34

    fotografie (archive inkjet print), 1994, 13 x 18 cm, sign. na zadní straně Libuše Jarcovjáková 2004, rám, disciple of Prof. J. Šmok at Film and TV School of Academy of Performing Arts (FAMU) in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Paní odnaproti (z cyklu Sny dětského pokoje)

    No.: 1289

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:35

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    No.: 1290

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:36

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    No.: 1291

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:37

    barevná fotografie, 1975, 48,5 x 40,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu a razítkem Fotosalon - Vítkovice, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Lhotský

    Symbol

    No.: 1292

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:38

    bromostříbrná fotografie, 1992, 36 x 26,5 cm, sign. na zadní straně Jaroslav Lhotský, absolvent Pražské fotografické školy, obor užitá a výtvarná fotografie. V posledních letech se věnuje volné tvorbě., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Mlčoch

    Z cyklu Milenci - Ona a on XII.

    No.: 1293

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:39

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 2009, 28 x 27 cm, sign. na zadní straně Jan Mlčoch 2009, 43800, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Les

    No.: 1294

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:40

    bromostříbrná fotografie, 11,8 x 17,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Novotný

    (1939)

    Strach

    No.: 1295

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:41

    bromostříbrná fotografie, 18,8 x 13,4 cm, sign, na zadní straně Jaroslav Novotný, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Parkman

    Zátiší s rukou

    No.: 1296

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:42

    bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Erotická fotografie

    No.: 1297

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:43

    barevná fotografie, 70.-80. léta, 35,5 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Masky

    No.: 1298

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:44

    bromostříbrná fotografie, 30,3 x 40,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ

    No.: 1299

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:45

    fotogram, 18 x 18,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    No.: 1300

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:46

    fotogram, 18 x 18 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Kompozice II.

    No.: 1301

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:47

    bromostříbrná fotografie, 27,8 x 20,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    No.: 1302

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:48

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 47,5 x 45 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    No.: 1303

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:49

    bromostříbrná fotografie, 35 x 29,2 cm, sign. na zadní straně, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    No.: 1304

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:50

    fotografie, 27,1 x 38,2 cm, autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Otec a syn

    No.: 1305

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:51

    fotografie, 2016, 30 x 30 cm, monogr. na zadní straně 2016, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Za světlem

    No.: 1306

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:52

    fotografie, 2018, 45 x 30 cm, monogr. na zadní straně 2018, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    No.: 1307

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:53

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 43 x 27,5 cm, signováno na zadní straně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Ságl

    No.: 1308

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:54

  • Vasil Stanko

    Hlava 17

    No.: 1309

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:55

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 44,3 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 8

    No.: 1310

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:56

    bromostříbrná fotografie, 1992, 44,3 x 45,3 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 4

    No.: 1311

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:57

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    No.: 1312

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:58

    bromostříbrná fotografie, 1992, 44,5 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 10

    No.: 1313

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 18:59

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 44,7 (60 x 50,5) cm, sign. PD VasilStanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Šindelář

    Krásná samota

    No.: 1314

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 19:00

    bromostříbrná fotografie, 25,4 x 38,2 cm, při levém okraji mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Under Michovem

    No.: 289

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 27. 02. 2020 15:00

    oil, hardboard, 1974, 49 x 69 cm, signed left/lower A. Moravec, framed, verso inscription, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, T…

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Alois Moravec

    Mill

    No.: 288

    oil, hardboard, 1977, 49 x 69 cm, signed left/lower A. Moravec 77, framed, verso inscription, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda…

  • Alois Moravec

    In Lhota

    No.: 287

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    oil, hardboard, 1974, 27 x 85 cm, signed right/lower A. Moravec, framed, verso inscription, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, …

    Current price: 5.000 CZK (200 €)