• Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 20: Věštci a čarodějové

    No.: 31

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:30

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, dokumentace přiložena, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 10: Tvář Vergiliova

    No.: 32

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:31

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 8: Andělé strážící údolí

    No.: 33

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:32

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv č. 8: Beatrice v největší kráse

    No.: 34

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:33

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ráj. Zpěv 26: Dante znovu nabyl svého zraku

    No.: 35

    Auction price: 8.500 CZK (340 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:34

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Lady Godiva

    No.: 36

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:35

    tisk, 40,5 x 29,5 cm, PD značeno v tisku Dalí, vydáno S.P.A.D.E.M., 1983, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Ilustrace k Danteho Božské komedii

    No.: 37

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:36

    dřevoryt, 1950-1969, 25,5 x 18 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Le Paradise 2, Chant 25: Saint Jacques et lespérance

    No.: 38

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:37

    mědirytina, 1960, 27 x 20 (33 x 26) cm, 130/165, B.K.F. Rives, list z Dalího slavného grafického souboru, tentokrát ve vzácném limitovaném mědirytinovém provedení, uvedeno v soupisu R. Michler/ L. W. Löpsinger: Catalogue Raisonné of Prints II Lithographs and Wood Engravings 1956-1980, Prestel-Verlag…

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    L´Enfer 2, Chant 19: Les Simoniaques

    No.: 39

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:38

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    L´Enfer 2, Chant 34: Apparition de Dite

    No.: 40

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:39

  • Josef Danilowatz

    (1877-1945)

    Lom

    No.: 41

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:40

    litografie, 39 x 49,8 cm, PD mongr. na kameni J.D.,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Edouard Engerth

    (1818-1897)

    Cornelie

    No.: 42

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:41

    heliogravura, 25,6 x 31,2 cm, na okraji několikrát natrženo,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Hanns Fechner

    (1860)

    Portrét dívky

    No.: 43

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:42

    litografie, 27 x 21,5 cm, PD monogr. na kameni , LD: steindruck v.F. Herrmann, Berlin s 14,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Zrno

    No.: 44

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:43

    lept, mezzotinta, 1993, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the Association of Graphic Designers G bod

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Plamínek

    No.: 45

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:44

    lept, mezzotinta, 1993, 29,5 x 20 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the Association of Graphic Designers G bod

  • Alfred Finsterer

    (1908-1996)

    Klauni

    No.: 46

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:45

    lept, 1877, 49 x 42 cm, sign. PD A Finsterer, č. 34/75, papír na horním okraji pokrčen,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Allan Foll

    Dřevo

    No.: 47

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:46

    litografie, 49,6 x 40 cm, sign. PD Foll,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Allan Foll

    Kaktusy

    No.: 48

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:47

    litografie, 51,3 x 40 cm, sign. PD, č. 17/150,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Postava ženy

    No.: 49

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:48

    tisk, 25,2 x 8 cm, dole na listu číslo strany, papír nepatrně pokrčen, na okrajích místy ušpiněn,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Te Farurl

    No.: 50

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:49

    tisk, 15 x 10,3 cm, dole na listu číslo strany, papír na spodním okraji ušpiněn,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    La Souaire

    No.: 51

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:50

    tisk, 10 x 15 cm, dole na listu číslo strany,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Ženy, zvířata a listoví

    No.: 52

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:51

    dřevoryt, ruční papír, 16 x 34 cm, pozdější otisk z původní desky,

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    No.: 53

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:52

    dřevoryt, ruční papír, 10 x 15 cm,

  • Max Grabovski

    (1897-1981)

    Berlínská radnice

    No.: 54

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:53

    dřevoryt, 32,5 x 19 cm, sign. PD M. Grabovski

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Grabovski

    (1897-1981)

    Radnice v Köpenicku (Německo)

    No.: 55

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:54

    dřevoryt, 33 x 23 cm, sign. PD M. Grabovski

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Grabovski

    (1897-1981)

    An der Spree (Na Sprévě)

    No.: 56

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:55

    dřevoryt, 21,5 x 34 cm, sign, na zadní straně Grabovski Max, na zadní straně štítek s popisem autora

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Grabovski

    (1897-1981)

    Das...

    No.: 57

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:56

    dřevoryt, 37 x 20 cm, sign. PD M. Grabovski

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Max Grabovski

    (1897-1981)

    Weidendammer Brücke in Berlin

    No.: 58

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:57

    dřevoryt, 24 x 34 cm, sign. PD M. Grabovski

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    Simon Lord Lovat

    No.: 60

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 15:59

    tisk, 14,3 x 9,2 cm, zachycen pár hodin před popravou za vážný zločin,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Obálka Litograph II

    No.: 61

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 12. 2019 16:00

    litografie, 32,5 x 53 cm, původní litografie, původní obálka, při okrajích zažloutlý, na horním okraji otřepený papír, hřbet lehce zažloutlý,

    Current price: 600 CZK (24 €)