• Jiří Krištof

    Portrét ženy

    No.: 237931

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:38

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Steininger

    Mřížková kompozice

    No.: 237932

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:40

    serigrafie, 1990, 30,5 x 27 cm, sign. PD Ladislav Steihinger 1990, č. 81/230,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Jarní housle

    No.: 237933

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:42

    lept, 17,2 x 8,7 cm, sign. DU Rolčík, č. 0/5, , studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Letní housle

    No.: 237934

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:44

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Zimní housle

    No.: 237935

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:46

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Portrét muže

    No.: 237936

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:48

    lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/15, zašlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pohled na vesnici

    No.: 237937

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:50

    pastel, papír, 1963, 22,5 x 31,4 cm, sign. PD, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Skály

    No.: 237938

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:52

    lept, 1971, 14 x 19 cm, monogr. PD J. S. 71, papírová pasparta, a.t. ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Březen za kamna vlezem

    No.: 237939

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:54

    akvarel, tuš, papír, 2003, 29,6 x 20,9 cm, monogr. LD L.B, vzadu popsáno,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Helena Vendová

    (1963)

    Dutina stromu

    No.: 237940

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:56

    linoryt, 2014, 22 x 32 cm, sign. PD H. Vendová 2014, nalepeno na papíru, č. 5/40, zezadu vepsáno věnování od autorky, nalepena vizitka,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Zeman

    Muž a kočka

    No.: 237941

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 22:58

    lept, 18,2 x 11,2 cm, sign. DU Karel Zeman, č. 32/200, PD slepotiskové razítko Lyra Pragensis, , the disciple of Z. Sklenar

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Milan Bauer

    Hudební skříňka

    No.: 237942

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:00

    lept, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Bauer Milan , č. 12/60, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Rytíř

    No.: 237943

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:02

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Růže

    No.: 237944

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:04

    lept, akvarel, 1997, 32,5 x 28,5 cm, vzadu sign. , č 15/20,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Muž u plotny

    No.: 237945

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:06

    tužka, papír, 23 x 17 cm, sign. LD B. Krs, , the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. F. Kysela

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    No.: 237946

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:08

    dřevoryt, 1915, 25 x 17,7 cm, papírová pasparta, vydáno jako příloha Veraikonu, 1915, okraje papíru ztmavlé, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    No.: 237947

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:10

    pastel, papír, 1995, 29,5 x 42 cm, při horním okraji popsáno autorem, při pravém okraji pokrčený papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Herodes

    No.: 237948

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:12

    lept, 1991, 21 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 91, č. 46/60, , the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Černý

    (1915-1996)

    Stroje

    No.: 237949

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:14

    kolorovaná suchá jehla, 1982, 15 x 21,2 cm, sign. PD J. Černý,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Josef Černý

    (1915-1996)

    Výkřik

    No.: 237950

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:16

    lept, 1987, 16,7 x 12,8 cm, sign. DU J. Černý 87, č. 34/60,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Stano Dusík

    Žena u klece

    No.: 237951

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:18

    lept, 1980, 16 x 10,5 cm, sign. DU Stanislav Dusík 1980,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Pálek

    Ženské postavy

    No.: 237952

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:20

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Veselý

    (1932-2016)

    Postava v krajině

    No.: 237955

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:26

    lept, 8,7 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Veselý, č. 46/60,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Sůra

    Proti sobě

    No.: 237956

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:28

    serigrafie, 1991, 20 x 14,7 cm, sign. Du Vladislav Sůra 91, č. 46/100, , studied at The State Graphic School in Prague at the atelier of prof. R. Benes, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of UVU, The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Renata Šimlíková

    Sibylla Bohemia

    No.: 237957

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:30

    lept, 1991, 15,2 x 9,6 cm, sign. PD R. Šimlíková 1991, č. 46/60,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    No.: 237958

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:32

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Zlatá loď; Marianská ul. 929 (domovní znamení)

    No.: 237959

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:34

    lept, 13,2 x 13,8 cm, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Medvěd

    No.: 237960

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:36

    lept, 8,4 x 6,9 cm, značeno PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Voves

    Létající košile

    No.: 237961

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:38

    lept, 1980, 20,4 x 13,3 cm, sign. PD Jiří Voves 80, č. 4/70,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Kintera

    Hrnečku vař!

    No.: 237962

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 09. 2019 23:40

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. Du Vladimír Kintera, č. 3/60,

    Current price: 300 CZK (12 €)