• Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Poggio Bracciolini: Mistr Jan Hus na koncilu kostnickém

    No.: 1341

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:05

    bibliofilie, 32,5 x 24 cm, ilustrace v přílohách Alfons Mucha, ilustrace v textu Jan Dědina, tisk Unie, nákladem vlastním A. Mucha a J. Dědina, Praha 1902, 87 s., celoplátěná vazba se zlaceným reliéfem, hřbet v místě poškozený, prasklá předsádka , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Teréza Dubrovská: Večery v Bissone

    No.: 1320

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:44

    bibliofilie, sign. lept ve frontispisu a kresba v titulu T. F. Šimon, podpis v tiráži a úprava M. Kaláb, podpis s věnováním Dr. Miloslava Novotného, úvodní sonet Jiří Karásek ze Lvovic, vydal J. Otto, Praha 1933, orig. brož s ob., 70 s., ex. I./200, holandský papír Pannekoek, celofánový přebal potrh…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Praha

    No.: 1309

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 15:33

    kniha, cyklus šesti kreseb M. Alše, úvodní slovo Renata Tyršová, vydal F. Šimáček, Praha 1903, clpl vazba, 29 x 39, místy skvrny va vazbě, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Grafické zjevy, soubor pojednání o grafice a graficích III.

    No.: 1231

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:15

    bibliofilie, sign. dřevoryt, rytina, lept, reprodukce a seznam graf. díla A. Naumana, vydal Klub zaměstnanců Léčebného fondu veřejných zaměstnanců, Praha 1941, úprava M. Kaláb, Ex. 150/270, sešité listy v papírovém přebalu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabi…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel May

    (1842-1912)

    Der Fürst der Bleichgesichter - Old Surehand

    No.: 1214

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:58

    kniha, anonymně vydaný román Karla Maye, 89 ilustrací, 3. sv. edice Deutsche Herzen, deutsche Helden, kvůli sporům o honorář zakázal K. May svému nakladateli Münchmeyerovi nová vydání jeho úspěšné série Deutsche Herzen, deutsche Helden, nakladatel však nadále Mayovy romány vydával a to bez uvedení j…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Eliášová

    (1958)

    Elegance

    No.: 1203

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:47

    kombinovaná technika, papír, 1997, 56,8 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Eliášová

    (1958)

    The Lanchester 30 h.p. straight eight

    No.: 1202

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:46

    kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Štoček ex libris

    No.: 1198

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:42

    dřevoryt, 13,5 x 8 cm, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Karel

    (1912-1990)

    Konvolut 24 grafik

    No.: 1184

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:28

    19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Eliášová

    (1958)

    Robert Heath

    No.: 1173

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:17

    kombinovaná technika, papír, 85,3 x 56,2 cm, sign. PD Eva Eliášová, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antoine Joseph Gaitte

    (1753-1835)

    Plan de la Bastille

    No.: 1165

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:09

    ručně kolorováná rytina, 55,5 x 37,4 cm, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, se zateklinami, s viditelnými přehyby, na zadní straně lepenka, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules David

    (1808-1892)

    Dobytí Bastily (Prise de la Bastille) 14. července 1789

    No.: 1164

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:08

    litografie, 29,5 x 36,1 cm, papír ohmataný, zažloutlý s četnými hnědými skvrnkami, vzadu lepenka, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Poprava Marie Antoinetty dne 16. října 1793 v v Paříži na Place de la Révolution

    No.: 1163

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:07

    rytina, 42,2 x 32,2 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Poprava Ludvíka XVI. dne 21. ledna 1793 v Paříži na Place de la Révolution )

    No.: 1162

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:06

    rytina, 35 x 46 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, s drobnými hnědými skvrnkami, místy odřený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Prairialské povstání

    No.: 1161

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:05

    rytina, 1796, 35,9 x 46,6 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný a pomačkaný, celkově zažloutlý, místy drobné hnědé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Journée du 10 août 1792 (Útok na Tuilerijský palác)

    No.: 1160

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:04

    rytina, 35,4 x 45,8 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný. s četnými výraznými hnědými skvrnkami, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Přísaha v mičovně

    No.: 1159

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:03

    rytina, 35,5 x 45,9 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný, zažloutlý a pošpiněný, velká zateklina na levém horním rohu zasahující do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isidore-Stanislas Helman

    (1743-1809)

    Povstání 13. vendémiairu

    No.: 1158

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:02

    rytina, 32,5 x 43 cm, předloha C. Monnet, papír ohmataný,a zažloutlý, s četnými hnědými skvrnkami, na okraji v jednom místě natržený, horní rožek ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • C. Chardon

    (1832-1896)

    Dobytí Bastily

    No.: 1157

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:01

    rytina, 33,5 x 46 cm, an několika místech papír natržený, celkově zažloutlý a ohmataný, s četnými hnědými skvrnkami, zadní strana podlepena lepenkou , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Hrdý

    (1959-2003)

    Pivní koza

    No.: 1086

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:50

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    Staré město

    No.: 1085

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:49

    tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    Středisko ochránců přírody

    No.: 1084

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:48

    akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Miroslav Slejška

    (1931)

    U Národního divadla

    No.: 1083

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:47

    akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Bape Pergler

    (1933-2001)

    Bojová připravenost

    No.: 1082

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:46

    akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Proven…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Kantorek

    (1942)

    Mlsný pavouk

    No.: 1073

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:37

    tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip III.

    No.: 1070

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:34

    tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip II.

    No.: 1069

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:33

    tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Renčín

    (1941)

    Skica pro kreslený vtip

    No.: 1068

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:32

    tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Giovanni Giocomo de Rossi

    (1627-1692)

    Veduta - Řím ponte Milvio

    No.: 1048

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:12

    mědirytina, 34,5 x 49 cm, značeno PD v desce Gio. Iacomo Rossi le stampa in Roma alla pace co Priu del S. P, při okrajích mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Geogr. Verbreitung Des Mohammedanischen Staaten-systems.

    No.: 1026

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 10:50

    tisk, přelom 19. a 20. st., 29,5 x 40,5 cm, rám, geografické rozložení mohamedánského státního systému, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.