Richard Lander

(1904-1982)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Z Valašska

    No.: 220302

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:13

    litografie, 1949, 19,3 x 29 cm, sign. PD rLander, LD značeno na kameni rL49, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda

    Current price: 350 CZK (14 €)