Theodor Pchálek

  • Theodor Pchálek

    Jablka s láhví a hrnkem

    No.: 236581

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 10. 12. 2019 18:54

    olej, plátno, karton, 35 x 42 cm, sign. PD T. Pchálek , rám, vzadu nalepen autorský štítek, vzadu razítko Českého fondu výtvarních umění, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)