Václav Junek

(1913-1976)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Králi Svatoplukovi

    No.: 243688

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:26

    škrábaná křída, papír, 13,8 x 16,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 46, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, Opatovický poklad

    No.: 243689

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:28

    škrábaná křída, papír, 14 x 16 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 48, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke knize A. Jiráska: Staré pověsti české, O Žižkovi

    No.: 243690

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:30

    škrábaná křída, papír, 14,7 x 17,4 cm, sign. na paspartě V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č.49, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Topič)

    No.: 243691

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:32

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 4, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Muž si čte v baru)

    No.: 243692

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:34

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 2, při okrajích lehce poškozený papír, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 800 CZK (32 €)