Berto Monetti

  • Berto Monetti

    Tři ženské akty

    No.: 206902

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:30

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. PD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Tančící nahé ženy

    No.: 206903

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:32

    kvaš, tuš, tempera, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt na polštáři

    No.: 206904

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:34

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 47,4 x 32,7 cm, sign. LD Monetti 87

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    No.: 206905

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:36

    kvaš, tuš, papír, 1990, 47,6 x 32,7 cm, sign. DU Monetti 90

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Tajemná žena

    No.: 208170

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:38

    kvaš, tuš, tempera, papír, 29,5 x 20,8 cm, sign. DU Monetti, lehce zvlněný papír

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Berto Monetti

    Postava ženy

    No.: 208171

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:40

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1982, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Monetti 82, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zvlněný papír

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Hmyzí rodina

    No.: 219481

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:40

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 36,2 x 50,5 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajícj pokrčený papír

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Zebra

    No.: 219482

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:42

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 49,4 x 37,7 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích poškozený papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    No.: 219483

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:44

    lavírovaná kresba tuší, tužka, papír, 1991, 49,9 x 40 cm, sign. LD Monetti 91, lehce zvlněný papír

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Kurtizána

    No.: 219484

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:46

    lavírovaná kresba tuší, 1984, 49,8 x 34,9 cm, sign. LD Monetti 84

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Klečící ženský akt

    No.: 219488

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:48

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1981, 29,4 x 20,7 cm, sign. DU Monetti 81

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Zápasící nahé ženy

    No.: 219489

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 23:50

    kvaš, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 87

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Pasoucí se kůň

    No.: 218341

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 23:02

    kvaš, tuš, papír, 1979, 49,8 x 66,7 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 600 CZK (24 €)