Jan Halla

(1926-1988)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    No.: 237063

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:08

    litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno,

    Current price: 600 CZK (24 €)