On-line auction

.

  • neznámý autor

    Dívka s culíkem

    No.: 237176

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:12

    lept, 13,5 x 9,5 cm, PD monogr. H.,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    "Já už jen koukám na všechny ty krásy světa" PF 1972

    No.: 237177

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:14

    tisk, 11 x 16,4 cm, DU popsáno vlastoručně Josefem Hodkem, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Lampa

    No.: 237178

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:16

    litografie, 26 x 14,3 cm, sign. DU, mírně ohnutý spodní okraj papíru,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Praga

    No.: 237179

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:18

    litografie, 30,5 x 13,5 cm, sign. DU, č. 38/200,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vinšujíchovi

    No.: 237180

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:20

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Bacchus

    No.: 237181

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:22

    litografie, 10 x 4,3 cm, sign. DU,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zasněžený Karlův most

    No.: 237182

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:24

    olej, dřevo, 29,5 x 40 cm, sign. PD F.Čech, rám, popraskaná malba, na rámu oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Staroměstské náměstí

    No.: 237183

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:26

    lept, 32 x 28 cm, sign. PD V. Röhling, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Lohengrin

    No.: 237184

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:28

    reliéf, sádra, 25,8 x 19 x 2,7 cm, poškozeno,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Muž v kabátě

    No.: 237185

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:30

    pastel, akvarel, papír, 1950, 49 x 25 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • L. Kelm?

    Podhůří

    No.: 237186

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:32

    olej, plátno, 1953, 45 x 63 cm, sign. PD L. Kelm, rám,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • B. Červený

    Růže

    No.: 237189

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:34

    kombinová technika, akvarel, papír, 1971, 37 x 27 cm, sign. PD B. Červený 1971, rám, PD věnování: Paní Jindře v upomínku autor, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohunka Waageová

    Odpočinek

    No.: 237191

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:36

    lept, 1985, 36 x 26,3 cm, sign. DU B. Waageová 1985, papírová pasparta, č. 10/100, , the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Zasněžená chalupa

    No.: 237192

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:38

    olej, karton, 32 x 45 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Bál

    No.: 237193

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:40

    linoryt, 1976, 13 x 14 cm, sign. DU Jaroslav Šváb, rám , , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, member of SVU Ales, the grou…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Vzpomínky

    No.: 237194

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:42

    linoryt, 1969, 18 x 12,5 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 69, pasparta, I.aut.tisk, pasparta otřepená, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub kn…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hlavy

    No.: 237195

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:44

    linoryt, 1969, 24 x 17,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , č.117/130, na rámu oděrky, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar,…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Dva stromy

    No.: 237196

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:46

    linoryt, 1981, 23 x 16,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, pasparta, č. 20/25, na paspartě skvrna od vody, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klu…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Lyra

    No.: 237197

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:48

    linoryt, 1976, 19 x 19 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 76, rám , aut.tisk, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy …

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Orchestrion

    No.: 237198

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:50

    linoryt, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , aut.tisk, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, member of SVU Ales, …

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Golgotha

    No.: 237199

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:52

    linoryt, 1963, 35 x 34 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 63, rám , č. 7/24, , the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy Hollar, member of SVU Al…

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    Zápalky

    No.: 237200

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:54

    suchá jehla, 1984, sign. PD Michaela 84, pasparta, č. 17/20, , the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Jaro v praze

    No.: 237203

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:56

    fotografie, 1963, 20,5 x 29,4 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Já byl strom

    No.: 237204

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 21:58

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Motýl

    No.: 237205

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 22:00

    serigrafie, 16,5 x 22,3 cm, sign. PD Seydl, č. 7/20, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Drak

    No.: 237206

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 22:02

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Jablko nepadá daleko od stromu

    No.: 237209

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 22:04

    litografie, 21 x 15,6 cm, značeno DU Lith. Jnst. v. Arnz 8 C - in Düsseld., nalepeno na kartoně, pravý horní roh papíru lehce poškozen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Před hostincem

    No.: 237210

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 22:06

    litografie, 26,3 x 19,5 cm, nalepeno na kartóně, na papíru několik malých nažloutlých flíčků,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Nowopacký

    Partie z Krimmlu

    No.: 237211

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 22:08

    litografie, 16,8 x 22,8 cm, zezadu razítka, zažloutlý papír, na okraji papíru žlutý flíček,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Nowopacký

    Údolí v Taurách

    No.: 237212

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 22:10

    litografie, 16,8 x 22,8 cm, zezadu razítka, zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)