On-line auction

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    České středohoří

    No.: 234366

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:23

    akvarel, papír, 13,5 x 45,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Tíha lásky

    No.: 234367

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:24

    linoryt, ruční papír, 2008, 23,5 x 16 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Čas mládí

    No.: 234368

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:25

    linoryt, ruční papír, 2007, 23 x 16 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Večerní touha

    No.: 234369

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:26

    linoryt, ruční papír, 2007, 23,2 x 16,2 cm, sign. PD J. Macek, 2/33, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jindřich Macek

    (1973)

    Zakázané ovoce

    No.: 234370

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:27

  • Josef Mžyk

    Z cyklu ženy II.

    No.: 234371

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:28

    ofsetová litografie, 2009, 41 x 40 cm, sign. PD Mžyk Josef 2009, 140/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Tittelbach and L. Čepelák at the Academy of Fine Arts in Prague, later of Prof. O. Debré at École des Beaux-Arts in Paris, member of Hollar

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Dominik Mareš

    (1972)

    Souboj

    No.: 234372

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:29

    kombinovaná technika, akryl, plátno, 30 x 50 cm, sign. vzadu Dominik Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladi Novotný

    No.: 234374

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:31

    fotografie, 45,2 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Ladi..Novotný, papír Kodak Professional Endura paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

    Kočka

    No.: 234375

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:32

    akvarel, voskovka, tuš, papír, 1995, 43 x 39 cm, monogr. PD W 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Neurčený autor (Polsko)

    Wroclaw

    No.: 234376

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:33

    lept, pastel, 2002, 19 x 14,5 cm, sign. LD, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Golfová koláž II.

    No.: 234377

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:34

    koláž, papír, 2006, 24,5 x 21 cm, monogr. LD MZ 06, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    No.: 234378

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:35

    litografie, 1973, 40,2 x 30 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1973, pasparta, 17/30, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, tisk V. Fiala, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. W. Funkat and W. Sitt at Hochschule für industrielle Formgestaltung in Halle, later of A. Ho…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Nešleha

    (1937-2003)

    Vnitřní prostor

    No.: 234379

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:36

    litografie, 1997, 40 x 30 cm, sign. PD Nešleha P. 97, 91/115, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Fisarek

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Petr Novotný

    pohled na Karlův most

    No.: 234380

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:37

    suchá jehla, mezzotinta, 1989, 25,5 x 44 cm, sign. DU Novotný 89, 11/88, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Arts in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Postava

    No.: 234381

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:38

    olej, plátno, 70 x 55 cm, sign. PD nečitelně, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Josef Sudek

    No.: 234382

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:39

    fotografie, 28 x 38 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jindřiška Nazarská

    Červená krajina

    No.: 234383

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:40

    akryl, plátno, 30 x 30 cm, sign. LD Nazarská, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jindřiška Nazarská

    Zbečno

    No.: 234384

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:41

    akryl, sololit, 35 x 45 cm, sign. LD Nazarská, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Ha-Ha

    No.: 234385

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:42

    litografie, 2005, 49,5 x 40,5 cm, sign. PD B. Ovčáčková 2005, č. 30/30, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Karel Oberthor

    Klaun s houslemi

    No.: 234386

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:43

    litografie, 40 x 28 cm, značeno DU autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Motýl

    No.: 234387

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:44

    akvarel, tuš, papír, 1975, 16 x 21 cm, sign. DU Z. Oberthorová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    List ostrov

    No.: 234388

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:45

    kolorovaný lept, kresba, koláž, papír, 1999, 50 x 34 cm, sign. PD Jan Otava 1999, mírně pokrčený papír, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky a malé dírky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    No.: 234389

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:46

    tempera, papír, 2011, 59,2 x 83,5 cm, sign. PD LukasOr11, lehce zvlněný papír, , the disciple of prof. J. Naceradsky at The University of Technology in Brno

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Pavel Piekar

    Prostor krajiny

    No.: 234390

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:47

    linoryt, 1991, 24,5 x 20,5 cm, sign. PD Pavel Piekar 1991, 3/8, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study of Fine Arts at the atelier of B. Kutil and the Hladiks

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Zuzana Postupová

    Časomíra E

    No.: 234391

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:48

    digitální fotografie, 2010, 30 x 30 cm, sign. na zadní straně Postupová, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Zuzana Postupová

    Archa Noemova

    No.: 234392

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:49

    digitální fotografie, 2007, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Postupová, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Piekar

    Les

    No.: 234393

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:50

    linoryt, 1990-92, 28,4 x 25 cm, sign. PD Pavel Piekar 1990-92, 6/10, při dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study of Fine Arts at the atelier of B. Kutil and the Hladiks

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Pošvic

    Bez názvu II

    No.: 234394

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:51

    litografie, 1992, 24,9 x 17,7 cm, sign. PD M. Pošvic 92, 26/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphic in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Kurt Panzenberger

    Lichtstrukturen

    No.: 234395

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:52

    litografie, 31 x 45 cm, sign. PD KPanzenberger, 3/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Angewandte Kunst in Vienna

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zdeňka Baldová jako Tekla v Ženitbě

    No.: 234396

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:53

    lavírovaná kresba tuší, papír, 62,5 x 45 cm, sign. PD Pitrmann, pocta Národnímu divadlu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Pra…

    Current price: 500 CZK (20 €)